Opowieści na dobranoc

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tytuł oryginału: Storytale Treasuries - bespoke litle
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Barbara Żołądek
Ilustracje: Gareth Llewhellin, Cherie Zamazing, Francesca Pesci, Lizzie Walkley, Daniel Howarth

Te pełne uroku i ciepła piękne opowieści kierujemy do wszystkich małych chłopców i wszystkich małych dziewczynek – dzieci, które lubią zasypiać kołysane najpiękniejszymi historiami. W przygotowanym przez nas zbiorku ukryły się mądre i zabawne bajeczki, dzięki którym maluchy śnić będą tylko kolorowe sny.
Barwne, melodyjne opowieści, opatrzone pogodnymi ilustracjami, w mięciutkiej jak poduszka oprawie sprawią, że chwila czytania bajki przed snem stanie się niezapomnianym momentem dnia, pełnym bliskości, wyciszenia i relaksu.

Prawdziwy króliczek ● Kamyki Piotrusia ● Spiesz się powoli ● Niedźwiedź, który nie chciał się dzielić ● Romek i jego biały rumak ● Smutny olbrzym

Kup książkę Opowieści na dobranoc

Zwierzęta część 1 - Kto to taki?
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zwierzęta część 1 - Kto to taki?

Seria trzech miniatlasów zwierząt dla najmłodszych czytelników to doskonały sposób zapoznania dziecka z popularnymi zwierzętami. Są tu mieszkańcy lasu...

Duży kurs języka francuskiego
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Duży kurs języka francuskiego

Intensywny, gruntowny i systematyczny kurs języka francuskiego.Od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Dla początkujących oraz powtarzających...