Ostatni śnieg

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2022-05-18
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788326839177
Liczba stron: 384
Język oryginału: polski

Ocena: 0 (0 głosów)

Nowa powieść Rafała Paczesia, najsłynniejszego polskiego stand-upera!

Robert ,,Pająk" Pajączkowski ma 21 lat, mieszka w Łodzi i próbuje pogodzić zaoczne studia z groszową pracą w pizzerii. Jego matka nie żyje, ojciec przebywa w zakładzie psychiatrycznym, a dziewczyna właśnie rzuciła go dla chłopaka z bogatego domu. Jak się odkuć? Udany występ stand-upowy na wieczorze open-mic w Warszawie daje Pająkowi wstęp najpierw na małe sceny w pubach, a z czasem przepustkę do świata wielkiego show-biznesu. Robert z kumplami tworzy łódzką scenę stand-upową, ale szybko okazuje się, że sława i pieniądze to nie wszystko. Pająk wpada w nałogi, a wielki hajs szybko weryfikuje przyjaźnie i znajomości.

W "Ostatnim śniegu" Pacześ pod płaszczykiem czarnego humoru opowiada współczesną historię ,,od pucybuta do..." - no właśnie, do kogo? Gwiazdora? Ofiary własnego talentu? A może oszusta, który sam już zapomniał, kim właściwie jest? Przewrotna powieść o kulisach przemysłu rozrywki i losie chłopaka z łódzkiej ulicy w brutalnych realiach polskiego kapitalizmu.

Tagi: Współczesna proza literacka

Kup książkę Ostatni śnieg

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Grube wióry
Rafał Pacześ0
Okładka ksiązki - Grube wióry

Rafał Pacześ żyje z rozśmieszania ludzi. Jego występy na youtubie mają 50 milionów wyświetleń co czyni go najpopularniejszym polskim snanduperem. Jako...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy