Ostatnia misja Asgarda

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2019-09-17

Tom 5 cyklu Pola dawno zapomnianych bitew

Pierwsza polska space opera wydana w USA z rekomendacjami Davida Webera, Nancy Kress, Mike'a Resnicka, Jacka Campbella, Kevina J. Andersona!

Asgard cudem unika zniszczenia podczas ataku na Ziemię. Podczas lotu w nadprzestrzeni narusza horyzont zdarzeń potężnej czarnej dziury i przenosi się w czasie o ponad sto pięćdziesiąt lat. Załoga admirała Rutty pojawia się w normalnej przestrzeni długo po zakończeniu exodusu ludzkości, po którym w Galaktyce pozostały jedynie niezliczone pola przegranych i dawno zapomnianych bitew.

Na pokładach okrętów należących do eskadry ostatniego rdzeniowca jest jednak wystarczająco wielu ludzi, by nasza cywilizacja mogła się odrodzić. Aby było to możliwe, Asgard musi wykonać ostatnią misję: wyruszyć szlakiem zagłady i odkryć wszystkie tajemnice Obcych, zarówno ma'lahn, jak i tych, którzy przybyli, by ich pomścić.

Niesamowicie wciągająca powieść". - David Weber, autor cykli ,,Honor Harrington" i ,,Schronienie"

Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. - Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

Szczerze polecam. - Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula.

Wartka opowieść... wciągająca lektura. - Campbell, autor bestsellerowego cyklu ,,Zaginiona Flota"

Napisana z rozmachem, ambitna, porywająca wyobraźnię space-opera. - Kevin Anderson, współautor cyklu ,,Diuna"

Kup książkę Ostatnia misja Asgarda

Opinie o książce - Ostatnia misja Asgarda

Pola dawno zapomnianych bitew
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Pola dawno zapomnianych bitew

Jest rok 2245, licząc według naszego kalendarza, i 197 od rozpoczęcia eksploracji kosmosu wykraczającej poza granice Układu Słonecznego. Ludzkość skolonizowała...

Szczury Wrocławia. Kraty
Robert J. Szmidt0
Okładka ksiązki - Szczury Wrocławia. Kraty

10 sierpnia 1963. Epidemia czarnej ospy, po której Wrocław został objęty ścisłą kwarantanną, staje się preludium znacznie poważniejszych wydarzeń...