Paddington i Spacerek literek

Pan Gruber zaprosił Paddingtona na festyn nad brzegiem rzeki, pełen kolorowych łódek i fantastycznych zabaw. Niedźwiadek bardzo chce wygrać przejażdżkę łodzią, więc bierze udział w Spacerku literek i szuka wokół siebie przedmiotów zaczynających się na literę \"B.\"Wydaje się jednak, że komuś jeszcze bardzo zależy na wygranej...\r\nKolejna opowieść o misiu Paddingtonie z pięknymi kolorowymi ilustracjami dla najmłodszych czytelników, którzy chcą poznać słynnego niedźwiadka.

Informacje dodatkowe o Paddington i Spacerek literek:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2010-05-01
ISBN: 978-83-240-1337-1

Kup książkę Paddington i Spacerek literek

Paddington i Spacerek literek - opinie o książce

Czy bawiliście się w zabawę ,,coś wokoło nas na literę..."? Ja często i właśnie z tą zabawą skojarzyła mi się kolejna książka z Paddingtonem w roli głównej czyli ,,Paddington i spacerek literek".

Paddington wraz z panem Gruberem wybiera się na festyn. A tam postanawia wziąć udział w konkursie ,,spacerek literek". Niedźwiadek wraz ze swoim przyjacielem będą szukać przedmiotów w pobliżu rozpoczynających się od literkę B. Paddington bardzo chce wygrać ten konkurs, ponieważ nagrodą jest rejs łodzią. Czy mu się to uda? Musicie sprawdzić sami.

Tym razem jest to wydanie ilustrowane. Format książki również jest inny, większy. Na każdej stronie znajdują się piękne ilustracje, a tekstu jest mało. To książka idealna dla młodszych dzieci. Mój Antek już jest w stanie przy niej wytrzymać i jak się cieszył z przygód tego niesfornego niedźwiadka.

Co mi się podobna w tej książce to to, że zawiera tylko jedno opowiadanie o Paddingtonie, idealnie na wieczorne czytanie i nie tylko ?

Ja jako fanka Paddingtona muszę Wam i Waszym przedszkolakom polecić tę książkę ?

A może niedźwiadek namówi Was do zabawy z poszukiwanie przedmiotów rozpoczynających się na różnie literki? ?

Avatar użytkownika - Slavek
Slavek
Przeczytane:2010-12-01, Ocena: 4, Przeczytałem,
Przygody Misia Paddingtona. 3 bajeczki przed snem
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Przygody Misia Paddingtona. 3 bajeczki przed snem

Ten uroczy miś podbija serca czytelników w różnym wieku, a Przygody Misia Paddingtona. 3 bajeczki przed snem to idealna propozycja dla młodszych jego fanów...

Paddington pozdrawia
Michael Bond0
Okładka ksiązki - Paddington pozdrawia

Nigdy dotąd niepublikowane w Polsce przygody Paddingtona! Pamiętacie uroczego niedźwiadka w niebieskim płaszczu i nieco wymiętym kapeluszu? Tego, który...