Pakuś i orkiestra cyrkowa

Tom 2 cyklu Pakuś

Pakuś przechodzi obok namiotu cyrkowego. Oho, słychać muzykę! To oznacza, że właśnie odbywa się próba przed wieczornym widowiskiem.

Razem z Pakusiem odkryjesz brzmienie orkiestry cyrkowej!

Informacje dodatkowe o Pakuś i orkiestra cyrkowa:

Wydawnictwo: Kumkamy
Data wydania: 2021 (data przybliżona)
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tytuł oryginału: Paco et la fanfare
Język oryginału: francuski
Tłumaczenie: Małgorzata Mieszkowska-Nebioglu
Ilustracje:Magali le Huche

Kup książkę Pakuś i orkiestra cyrkowa

Pakuś i orkiestra cyrkowa - opinie o książce

Avatar użytkownika - judytajezewska-bargiel
judytajezewska-bargiel
Przeczytane:2022-12-22, Ocena: 6, Przeczytałam,

Muzyka to cudowny nośnik sztuki.🎨
Na tym profilu zwykle bazuje na tym co sama dostrzegam, jak odbieram i rozumiem.
W słowach i nośniku, jakim jest malarstwo.✨️

Dziś będzie trochę inaczej.

Chciałabym przedstawić Wam jedną z książek Wydawnictwa Kumkamy, które miałam ogromną przyjemność poznać w ramach naszej współpracy.
"Pakuś i orkiestra cyrkowa " to prawdziwy skok w nieszablonowe rozwiązania.

Dlaczego?

Wyobraź sobie ogromny wielobarwny namiot. Dookoła słychać zwierzecy entuzjazm i radość, a w samym jej środku... próba!🎉

Pakuś zwabiony niesamowitymi dźwiękami nieznanych do tej pory instrumentów dociera wieczorową porą do miejsca w którym odbędzie się wspaniały pokaz talentów!
To jedno z tych wspaniałych wydarzeń, które szczególnie tutaj są otoczone wzajemnym podziwem i troską. Utwierdzają w przekonaniu, że atmosfera panująca na deskach sceny ma szansę być naprawdę niesamowita!

Wyobraź sobie publikację, która na pierwszy rzut oka zupełnie nie różni się od standardowych książek.
Twarda oprawa, miękkie i delikatne kartki.
Ma w sobie jednak coś innowacyjnego.
Ukryty w okładce panel elektroniczny, który sprawia, że karty książki w określonych miejscach zyskują umiejętność odtwarzania kolejnych melodii i dźwięków!
Brzmi świetnie, prawda?😉

Za sprawą autorki, Magali le Huche, słowa zyskują brzmienie, a nasze maluchy nie tylko mają szansę poznać odgłosy kolejnych elementów orkiestry cyrkowej, ale także odkryć trwającą w świadomości kulturalnej melodię rodem z Cyrku!
Na kartach historii spędzimy wspaniały czas, obserwując poczynania kolejnych zwierząt ale także tytułowego Pakusia

Koniecznie zerknij na kolejne strony książki i daj znać jak Ci się podoba!
Czy już wiesz jakie dźwięki czekają na Ciebie wewnątrz?

Pakuś i orkiestra
Magali Le Huche0
Okładka ksiązki - Pakuś i orkiestra

Pakuś aż podskakuje z radości. Wieczorem w lesie odbędzie się koncert. Muzycy są już w drodze i umilają sobie czas grą na instrumentach. Razem z Pakusiem...

Jejku-Jejku chce coś zmienić
Magali Le Huche0
Okładka ksiązki - Jejku-Jejku chce coś zmienić

Pierwszy tom przygód sympatycznego dziobaka Jejku-Jejku i jego przyjaciół. Kartonowa książka z otwieranymi okienkami. Jejku-Jejku ma ochotę przemalować...