Panny M這de. Wiosna

ISBN: 978-83-65843-15-9
Doda/a ksi捫k: S豉womir Krempa
Tom 2 cyklu Panny M這de

Ocena: 5 (2 g這s闚)

„D逝go i szcz窷liwie” zaczyna si dzi.

Mamy zaszczyt zaprosi Pa雟twa na trzy wiosenne wesela.

Marcowa panna m這da, Rachel Hauck

Susann Truitt dziel trzy tygodnie od wst徙ienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za m捫 za w豉dc Królestwa Brightonii, Nathaniela II. Kiedy jednak rz康 nalega, by zrzek豉 si ameryka雟kiego obywatelstwa, a rodzina i przyjaciele nie mog zaanga穎wa si w przygotowanie uroczysto軼i, Susanna zaczyna w徠pi, czy to ma鹵e雟two rzeczywi軼ie jest jej pisane.

Kwietniowa panna m這da, Lenora Worth

Przysz豉 panna m這da, Stella Carson, nie mo瞠 si ju doczeka dnia, w którym po郵ubi 穎軟ierza Marshalla Hendersona. Jednak瞠 gdy Marshall wraca do rodzinnej Luizjany, staje si dla nich obojga jasne, jak bardzo si zmieni.

Do 郵ubu zosta這 ju tylko kilka tygodni, a Stella i Marshall musz wybiera: ma鹵e雟two zbudowane na przesz這軼i i wierze w dawn mi這嗆 czy przysz這嗆 ca趾owicie inna ni ta, któr wyobra瘸豉 sobie Stella.

Majowa panna m這da, Meg Moseley

Ellie Martin, dziewczyna wiejskiego pochodzenia mieszkaj帷a w Atlancie, przez ca貫 篡cie marzy豉 o tradycyjnym weselu, ale brakuje jej kluczowego sk豉dnika, by wype軟i plany na przysz這嗆: kandydata na pana m這dego. I wtedy Ellie poznaje Graya Whitby’ego – na dodatek na 郵ubie. Kiedy jednak dziewczyna ryzykuje swoj w豉sn przysz這嗆 dla dobra siostry, Gray obawia si, 瞠 zawsze b璠zie na drugim miejscu. Czy Ellie i Gray odnajd wspóln drog po鈔ód os康ów i wymaga stawianych przez innych, czy ich romans zako鎍zy si, zanim zacz掖 si na dobre?

Kup ksi捫k Panny M這de. Wiosna

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Panny M這de. Wiosna

Avatar u篡tkownika - malgosialegn
malgosialegn
Przeczytane:2018-03-01, Ocena: 5, Przeczyta豉m, 26 ksi捫ek 2018,
  “Panny M這de - Wiosna” to zbiór trzech opowiada ró積ych autorek. Ka盥e opowiadanie to odr瑿na historia. Patrz帷 na tytu mo積a 鄉ia這 stwierdzi, 瞠 na pewno 陰czy je jedno, a mianowicie panna m這da. Ale 陰czy te historie co wi璚ej - mi這嗆, i to mi這嗆 w ró積ych ods這nach.  Bohaterka opowiadania Marcowa Panna M這da Rachel Hauck, Susanne, ma zosta 穎n ksi璚ia Królestwa Brightonii Nathaniela. Rz康 Królestwa nalega, aby przysz豉 królowa zrzek豉 si obywatelstwa ameryka雟kiego i przyj窸a obywatelstwo przysz貫go ma鹵onka. Susanne ogarniaj w徠pliwo軼i, ma si wyrzec swojej to窺amo軼i w imi mi這軼i. Zwyci篹y mi這嗆 czy rozs康ek? Czy Susanne ma odwag, aby spe軟i 膨dania? Bohaterka Kwietniowej Panny M這dej Lenory Worth, Stella, nie mo瞠 doczeka si powrotu narzeczonego z wojska. Marshall powraca, ale Stella go nie poznaje. Tak bardzo wojsko go zmieni這. Co si wydarzy這, 瞠 Marshall jest taki obcy. Czy jego przesz這嗆 zaci捫y na ich ma鹵e雟twie? Ellie - bohaterka Majowej Panny M這dej Meg Moseley - zawsze marzy豉 o tradycyjnym 郵ubie. Do spe軟ienia marzenia brakuje jej tylko jednego - pana m這dego. Wkrótce na 郵ubie poznaje Graya. Zakochuj si w sobie od pierwszego wejrzenia. Ellie w tym czasie pomaga m這dszej siostrze w przygotowaniach do jej 郵ubu. Ofiaruje jej swoj pomoc, równie materialn. Ale czy Grey jest z tego zadowolony? Wspólnym ...

Opinie o ksi捫ce - Panny M這de. Wiosna

Avatar u篡tkownika - Ida
Ida
Przeczytane:2018-03-04, Ocena: 5, Przeczyta貫m,

Przygotowania, stres, zamówienia, wybory strojów, dekoracji, kwiatów, menu w restauracji. Bieganina przed郵ubna, kto j prze篡, ten kojarzy czas przed wa積ym wydarzeniem w 篡ciu.

Trzy opowiadania o trzech ró積i帷ych si od siebie kobietach. M這dych, przygotowuj帷ych si do 郵ubu, a jedna z nich nawet przedstawia nam histori, a od samego pocz徠ku, czyli od poznania swojego przysz貫go m篹a.
(...)

Trzy, ró積e historie z ró積ymi bohaterami. ㄠczy je temat wa積ych 篡ciowych decyzji o 郵ubie, byciu razem, nadchodz帷ych lub przysz造ch problemach, z którymi przyjdzie im si zmierzy. S przed郵ubne nieporozumienia, w徠pliwo軼i, niejasno軼i.
Dowiemy si równie, 瞠 jest co takiego jak WAMW - Wielka Ameryka雟ka Machina Weselna - która omamia miliony ludzi, zmuszaj帷 ich do wydawania wielkich pieni璠zy na towary sprzedawane po zawy穎nych cenach. I je郵i sami obserwujecie otoczenie, to zauwa篡cie i nasz rodzim WPWM. ;)

A co jeszcze 陰czy te historie? Rozs康ne i m康re podej軼ie do problemów oraz rozwi您ywanie ich z pomoc ludzi przyjaznych naszym bohaterom i przede wszystkim z wiar w opiek Bo膨. Spodoba這 mi si jedno porównanie, które 鈍ietnie przedstawia nas malutkich, nasze mo磧iwo軼i, d捫enia i wag naszych codziennych ludzkich k這potów w skali ..w troszk wi瘯szej skali. :)
"Ludzie bezustannie przelicytowuj si ilo軼i posiadanych dóbr, podczas gdy to Bóg jest jedynym prawdziwym w豉軼icielem. 砰jemy na powierzchni ziemi niczym mrówki trzymaj帷e si kurczowo pi趾i pla穎wej, a ta pi趾a nale篡 do Boga. Nie wini豉by Go, gdyby postanowi strzepn望 te mrówki, wzi望 swoj pi趾 i pój嗆 do domu"...

Pelna recenzja na: GodzinaZksiazka.blogspot.com

Recenzje miesi帷a