Paradise

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Data wydania: 2021-04-21

Tom 3 cyklu Expeditionary Force

Każdy heroiczny czyn może spotkać się z poważnymi konsekwencjami. O tym przekonali się żołnierze Sił Ekspedycyjnych, którzy utknęli na jednej z odległych planet. "Paradise" to trzeci tom serii "Expeditionary Force", który odsłoni los ludzi zostawionych samym sobie.

Starcie z obcymi siłami zbrojnymi miało swój koszt. "Latający Holender" w zażartej bitwie zdołał co prawda uniemożliwić wrogom dostęp do Ziemi, lecz w tym czasie stało się coś jeszcze. Żołnierze Sił Ekspedycyjnych znaleźli się na planecie, z której nie mogą się wydostać. Ten świat nazwali Paradise.

Kiedy "Latający Holender" podejmuje się kolejnej misji, ONZ ma dla załogi jeszcze jedno zadanie - sprawdzenie sytuacji ludzi na Paradise. Pojawia się też ostrzeżenie. Pułkownik Joe Bishop wyraźnie zaznacza, że załogę może czekać prawdziwy szok. To, co ujrzą, z całą pewnością im się nie spodoba. Na dodatek nie mogą nic zrobić i lepiej, żeby tak pozostało. Inaczej narażona zostanie Ziemia, a tego nikt nie chce.

Czy to trudne zadanie zostanie wykonane przez załogę "Latającego Holendra"? A może stanie się coś, czego nikt nie przewidział, i wszystko potoczy się inaczej, niż zakładano?

Dynamiczna akcja, odległe światy i doza humoru - oto przepis na doskonałą historię science fiction!

Wyrusz razem z bohaterami tej książki na misję i przekonaj się o tym osobiście. Tę emocjonującą i wciągająca powieść napisał twórca całej serii, Craig Alanson. Dobrze też poznać wcześniejsze i późniejsze części tego cyklu: "Dzień Kolumba", "SpecOps", "Black Ops".

Tagi: science fiction Fantastyka

Kup książkę Paradise

Opinie o książce - Paradise

SpecOps
Craig Alanson0
Okładka ksiązki - SpecOps

Pułkownik Joe Bishop złożył obietnicę i zamierza dotrzymać słowa, dlatego znów wyrusza w kosmos na pokładzie „Latającego Holendra”...

Dzień Kolumba
Craig Alanson0
Okładka ksiązki - Dzień Kolumba

Walczyliśmy po złej stronie wojny, której nie mogliśmy wygrać. I to były te dobre wieści.  Ruharowie uderzyli w Dzień Kolumba. Niewinnie...