Perfekcyjne maniery

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7642-804-8
Liczba stron: 256
Język oryginału: polski

Ocena: 5 (1 głosów)

Kto pierwszy powinien podać rękę na powitanie? Jak zachować się na spotkaniu biznesowym? Co można na własny temat udostępniać w internecie? W jaki sposób wybrnąć z popełnionych gaf? Jak wychować małą damę i młodego dżentelmana?

Profesjonalne rady Małgorzaty Rozenek pomogą ci w okiełznaniu zawiłych zasad, nakazów i reguł rządzącymi konwenansami. Savoir-vivre to trudna sztuka. Dzięki temu poradnikowi, już nigdy nie popełnisz faux pas.

Od wydawcy: Dobre wychowanie ułatwia codzienne życie. Pomaga ulożyć dobre relacje z bliskimi, skutecznie wspiera kontakty biznesowe, daje pewność siebie w kontaktach z ludźmi. Wciąż potrzebujemy wokół siebie ładu i ustalonych reguł. Świat jednak zmienia się w niezwykłym tempie. Trudno nadążyć za rozwojem technologii, coraz częściej komunikujemy się za pomocą portali społecznościowych i mailii. Jak się w tym wszystkim nie pogubić, zachować klasę i dobry humor?

Kup książkę Perfekcyjne maniery

Zobacz także

Opinie o książce - Perfekcyjne maniery

Ciekawa książka z wieloma radami, które mozna wykorzystać zarówno w sytuacji zawodowej jak i prywatnej, w realu i w internecie.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje