Pewien uśmiech

ISBN: 83-7132-649-1
Tytuł oryginału: Un certain sourire
Tłumaczenie: Anna Gostyńska
Ilustracje: Marek J.Piwko

Historia romansu pełnego uroku mężczyzny w średnim wieku i młodziutkiej dziewczyny. Dominika mimo, iż wie, że związek z dwa razy starszym żonatym wujem jej chłopaka może być tylko przelotny, nie robi nic, by zmienić bieg wypadków.

Kup książkę Pewien uśmiech

Opinie o książce - Pewien uśmiech

Avatar użytkownika - mirand
mirand
Przeczytane:2017-07-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 100 książek 2017, Mam,
Opowieść to za dużo powiedziane...raczej epizod z życia młodej dwudziestolatki- nie zdziwiłabym się, gdyby było to prawdziwe wydarzenie z życia autorki. Przepięknie opisane rodzące się uczucie między dziewczyną a starszym o wiele od siebie mężczyzną. "Związek" ten opisany oczami bohaterki ale również opisany poprzez dialogi owego starszego jegomościa. Opisałabym jednym zdaniem: TĘ KSIĄŻKĘ NAPISAŁO SAMO ŻYCIE. Książeczka ma zaledwie 130 stron , dobra na lekturę przed snem.
Avatar użytkownika - madz
madz
Przeczytane:2015-09-26, Ocena: 2, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Betka
Betka
Przeczytane:2013-03-09, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Historia czterech osób: pary studentów prawa Dominiki i Bertranda oraz małżeństwa w średnim wieku Franciszki i Łukasza. Gdy Bertrand przedstawia swoją dziewczynę wujowi Łukaszowi coś miedzy nimi zaczyna iskrzyć. Oboje są sobą zafascynowani. Wywiązuje się romans. Ale czy przetrwa on próbę czasu , gdyż dzieli ich spora różnica wieku. Jak zachowają się partnerzy obojga? Czy Franciszka potrafi wybaczyć zdradę? A Dominika dziewczyna z końskim ogonem zostanie z Bertrandem? Historia opowiedziana pięknym literackim językiem. Dawno takiej literackiej perełki nie czytałam. Polecam. Moja ocena 5/6
Avatar użytkownika - Nemeni
Nemeni
Przeczytane:2011-03-27, Ocena: 4, Przeczytałem,
Witaj smutku
Sagan Francoise0
Okładka ksiązki - Witaj smutku

Siedemnastoletnia Cecylia lubi manipulować ludźmi. Podczas wakacji, które spędza z ojcem i jego aktualną partnerką, knuje intrygę i posuwa się za daleko...

Frankenstein
Mary Shelley