Pierwsza pomoc. Książka na wszelki wypadek. Poradnik dla dzieci

Data wydania: 2017-07-27
Kategoria wiekowa: 6-8 lat
Ilustracje: Ola Makowska

Tom 0 cyklu "Jedność" dla Dzieci

Jak się zachować, gdy ktoś się przy nas zakrztusi lub oparzy? Co zrobić, gdy się skaleczymy, ulegniemy poparzeniu słonecznemu lub znajdziemy w naszej skórze, a fe, kleszcza? Na te wszystkie pytania udzieli nam odpowiedzi ten praktyczny poradnik, który nauczy małych czytelników udzielania sobie i innym pierwszej pomocy. Ta książka zachęca dzieci do reagowania w sytuacjach kryzowych, uczy je opanowania i spokoju, podpowiada, kiedy sięgać po numer alarmowy i jak spieszyć innym z pierwszą pomocą medyczną.

Na wszelki… wypadek dobrze mieć tę książkę.

Kogo zainteresuje ta książka?
– dzieci, które poznają zasady udzielania pierwszej pomocy;
– nauczyciele pragnący wpoić dzieciom ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa;
– rodzice i opiekunowie, którzy chcą nauczyć dzieci, jak reagować w sytuacjach kryzysowych.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– to praktyczny poradnik, który przedstawia najpopularniejsze sytuacje wymagające udzielenia pierwszej pomocy;
– dzięki niej dzieci będą potrafiły opatrzyć ranę, zabezpieczyć oparzoną skórę czy tez użyć numeru alarmowego.

Kup książkę Pierwsza pomoc. Książka na wszelki wypadek. Poradnik dla dzieci

Opinie o książce - Pierwsza pomoc. Książka na wszelki wypadek. Poradnik dla dzieci

Moja ulubiona Biblia
Barbara Żołądek0
Okładka ksiązki - Moja ulubiona Biblia

W tym kolorowym, sympatycznym wydaniu Biblii przeczytamy wraz z dziećmi 12 historii biblijnych. Mali chrześcijanie będą poznawać słowo Boże i odkrywać...

Magiczna paleta. Scenki z baśni
Barbara Żołądek0
Okładka ksiązki - Magiczna paleta. Scenki z baśni

Czy jest jakieś dziecko na świecie, które nie lubi malować? Chyba nie! Zatem śmiało można powiedzieć, że ta malowanka jest dla wszystkich dzieci! Nie jest...

Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska