Pisz pan książkę!

Pisz pan książkę! to wyjątkowo ciekawa, chwilami ogromnie zabawna, a chwilami wzruszająca autobiograficzna opowieść Zbigniewa Buczkowskiego, jednego z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorów, znanego z filmów i wielu znakomitych telewizyjnych seriali. Każdy czytelnik znajdzie tu fantastyczne anegdoty, smakowite historie i liczne ciekawostki, pozna bliżej plejadę najwybitniejszych polskich aktorów i reżyserów.

,,Jestem aktorem spełnionym. W ciągu ponad czterdziestu lat zagrałem w blisko stu osiemdziesięciu filmach, grałem mnóstwo różnych ról w teatrze i w kabarecie, nagrałem płytę. A teraz do tego napisałem książkę. I to jeszcze nie koniec!" - pisze Zbigniew Buczkowski.

Informacje dodatkowe o Pisz pan książkę!:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2014-10-08
Kategoria: Literatura faktu, reportaż

Kup książkę Pisz pan książkę!

Pisz pan książkę! - opinie o książce

"Pisz pan książkę!" to autobiograficzna opowieść, zbiór anegdot i wspomnień Zbigniewa Buczkowskiego, jednego z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Książka jest ciekawa, chwilami zabawna, chwilami wzruszająca. Autor opowiada nam o swojej pracy i początkach kariery aktorskiej, ale też o życiu prywatnym i rodzinie. Książkę dopełniają fotografie z prywatnego archiwum autora. Czyta się szybko, miło i przyjemnie. Jednak momentami nie sposób pozbyć się uczucia, że autor zbyt mocno się przechwala, przez co może sprawiać wrażenie warszawskiego cwaniaczka.