Planer językowy. Czas na niemiecki

Planer językowy. Czas na niemiecki to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę niemieckiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka niemieckiego, na poziomie A2-B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki.

Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka niemieckiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań.

Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili - w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży - można go zabrać ze sobą wszędzie.

Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej - zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty!

Planer językowy. Czas na niemiecki to:

nauka języka na poziomie A2-B1

roczny plan językowy

możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie

podział na układ tygodniowy i miesięczny

słownictwo i gramatyka

potrójny system powtórek

testy sprawdzające znajomość materiału

cytaty i hasła motywujące

strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli)

strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje)

pomoc w określeniu celów językowych i realizacji

Informacje dodatkowe o Planer językowy. Czas na niemiecki:

Planer językowy. Czas na niemiecki - opinie o książce

Niemiecki. Praca za granicą
Magdalena Piotrowska0
Okładka ksiązki - Niemiecki. Praca za granicą

Niemiecki. Praca za granicą to audiokurs skierowany do osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec i innych krajów niemieckojęzycznych. Przeznaczony jest...

Magdalena Piotrowska0
Okładka ksiązki - Niemiecki. Die Märchen der Brüder Grimm/Baśnie Braci Grimm. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami

CZYTAJ I UCZ SIĘ NIEMIECKIEGO! Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Królewna Śnieżka czy Kot w butach. Kto z nas nie zna i nie lubi tych historii...