Plotki o miłości

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2018-04-18
ISBN: 978-83-8031-926-4

Miłość i śmierć... Gdy odchodzą ci, których kochamy. Czy można kochać po wielkiej niespełnionej miłości? A jeżeli mylimy miłość z pożądaniem? Czy jest w tym czyjaś wina? Pożądanie dodaje sił, wyzwala emocje, które nadają blask i sens naszemu życiu, ale czy mamy do niego prawo?

Plotki o miłości to historia nietuzinkowej, obdarzonej urodą i talentem Polki z Wybrzeża, która po nieudanym związku próbuje znaleźć szczęście u boku Izraelczyka w Erec Israel - kraju bogatym, dającym wielkie perspektywy, ale zarażonym śmiercią i lękiem. Jak żyć po tragicznej śmierci córki? Jak budować związek na ciągłych błędach i na gruzach związków sprzed lat?

Plotki o miłości to historia kobiety kuszącej los, historia miłosnych szaleństw, ale też opowieść o samotności i o ciągłym niespełnieniu. Opowieść o kobiecie, którą kochało wielu, ale nikt nie potrafił wywiązać się z dawanych obietnic.

Książka Eli Sidi tchnie psychologiczną dociekliwością. Nie zawsze wszystko jest tak, jak nam się wydaje. Dlatego nie stawiajmy zbyt pochopnie ocen przed przeczytaniem ostatniego zdania. Nie bądźmy sędziami, zanim obejrzymy ostatni akt.

Kup książkę Plotki o miłości

Opinie o książce - Plotki o miłości

Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2021-09-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Czcij ojca swego
Ela Sidi0
Okładka ksiązki - Czcij ojca swego

,,Czcij ojca swego" to gorzka i poruszająca opowieść o zranionym dzieciństwie oraz młodości, która zawsze żywi nadzieję na lepsze jutro. Na kartach...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło