Po szczęście do pracy

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować.”

Konfucjusz

Dziesięciu specjalistów: psychoterapeuci, coachowie, prawnik (m.in. Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Iwona Firmanty, Tomasz Srebnicki) dzieli się z czytelnikami wiedzą, jak osiągnąć szczęście w pracy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu uzyskasz recepty na szczęście w swoim życiu zawodowym. W rozmowach, które odbyli z autorką wskazują Ci: techniki radzenia sobie z emocjami i stresem, techniki przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu oraz techniki związane z asertywnością. Wskazówki specjalistów pozwolą Ci zbudować świadomość własnych celów i sprawnie zarządzać swoim czasem.

Książka wskaże Ci właściwą drogę do osiągnięcia szczęścia w życiu zawodowym – niezależnie od tego gdzie pracujesz i jak bogaty jest Twój życiorys zawodowy.

Informacje dodatkowe o Po szczęście do pracy:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-09-09
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Po szczęście do pracy

Po szczęście do pracy - opinie o książce

Avatar użytkownika - muszkasia
muszkasia
Przeczytane:2016-06-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, ulubione, 26 książek w 2016,
Jest to moja pierwsza książka jaką zakupiłam za punkty zdobyte na portalu granice.pl. Przyznaję, że naprawdę warto było wydać te punktu za tak wspaniała a zarazem pouczająca książkę! Książka jest dialogiem pomiędzy autorką Beatą Pawłowicz a osobami które osiągnęły sukces zawodowy i są szczęśliwe w swojej pracy. Wszystko to przypomina bardziej luźną rozmowę niż wywiad i nie jest ani trochę nudne. Książka jest przedstawieniem odmiennego punktu widzenia różnych osób. Przeczytałam ją z wielkim zainteresowaniem i radością. A nawet wypróbowałam polecane w niej zadania i ćwiczenia. Z każdą stroną coraz bardziej podobała mi się ta książka, choć muszę przyznać, że nie wszystkie opnie w niej zawarte przypadły mi do gustu (tym lepiej, bo nie można przyjmować takich treści bezkrytycznie). Poruszające jest to, że ci ludzie w wielu sprawach mają "świętą" rację i być może właśnie dzięki tak wielkiej wiedzy i samoświadomości osiągnęli swój zawodowy i prywatny sukces.

Ciekawy pomysł na spotkanie z osobami, które prezentują różne style życia, różne profesje, priorytety, ale chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat szczęścia. Autorzy nie ukrywają subiektywizmu w postrzeganiu szczęścia. Czytelnik może więc skonfrontować swe poglądy z ich spojrzeniem. Można skorzystać z ich doświadczeń, podpowiedzi, ale przede wszystkim warto zadać sobie pytanie, co dla mnie oznacza szczęście i czy moja praca sprzyja odczuwaniu szczęścia.

Dekalog szczęścia
Beata Pawłowicz0
Okładka ksiązki - Dekalog szczęścia

Zbiór krótkich, inspirujących rozmów ze znanymi psychologami, coachami, uzupełnionych zabawnymi anegdotami i prostymi, życiowymi poradami...

Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć. czyli homeopatia dla każdego
Beata Pawłowicz0
Okładka ksiązki - Zdrowo żyć, zdrowo się leczyć. czyli homeopatia dla każdego

Każdy człowiek pragnie znaleźć drogę do zdrowia. Znajdź ją, korzystając z mądrości homeopatii Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z zagrożeń, jakie...