Pobawmy się. Zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III

Prezentowana książka zawiera ponad sto zabaw, które umożliwią dzieciom rozwijanie nieskończonej liczby sprawności. Zorganizowanie zawodów w bezbłędnym wypowiadaniu łamańców językowych, zabawa w odkrywców na świeżym powietrzu, gra w klasy, wymyślanie historii i przygotowywanie inscenizacji, zabawa w tworzenie ciągów wyrazowych i zgadywanie słów lub rzucanie piłką do celu to tylko część propozycji, jakie zostały zawarte w tej książce. Są to gry, zabawy i ćwiczenia, które gwarantują wspaniałą zabawę i które jednocześnie uczą dzieci poszanowania określonych zasad – pokazują im, jak pracować w grupie, sprzyjają rozwojowi ekspresji oraz różnych strategii zachowań oraz wpływają pozytywnie na rozwój motoryki.

Odbiorcy:
– nauczyciele przedszkoli i pionu edukacji wczesnoszkolnej.
– także rodzice, pragnący zorganizować dzieciom twórczo czas.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:
– to praktyczny zestaw zabaw, ćwiczeń i gier wpływających na integralny rozwój dziecka.
– jest pełna ciekawych pomysłów, z których skorzystają zarówno specjaliści, jak i rodzice.

Informacje dodatkowe o Pobawmy się. Zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-09-20
ISBN: 978-83-7660-726-9

Kup książkę Pobawmy się. Zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III

Pobawmy się. Zabawy edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów klas I–III - opinie o książce

Literatura - tablice
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Literatura - tablice

Tablice ukazujące rozwój literatury na przestrzeni wieków....

Szybko i smacznie. Z małą ilością tłuszczu
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szybko i smacznie. Z małą ilością tłuszczu

Proste i szybkie przepisy na potrawy niskotłuszczowe. Precyzyjne wskazówki krok po kroku oraz wartości odżywcze dla każdego dnia. Każdy przepis wypróbowany...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;