Poczytaj mi, mamo. Księga czwarta

Tom 4 cyklu Poczytaj mi, mamo

Kolekcja „Poczytaj mi, mamo” to niezwykły upominek dla kilku pokoleń czytelników z okazji dziewięćdziesiątych urodzin „Naszej Księgarni”.
W „Poczytaj mi, mamo. Księdze czwartej” po raz kolejny otwieramy drzwi do pełnego magii i nostalgii królestwa naszego dzieciństwa…

W tym tomie znajdziecie następujące poczytajki:
"Stefek Burczymucha"
"Piernikowy rycerz"
"Niezwykłe zdarzenie"
"O Ali, Wojtku, kocie i rysowaniu na płocie"
"Błękitna tajemnica"
"Pierwszy spacer"
"Pomysł"
"Chory kotek"
"Nie zjem cię, jak opowiesz"
"Parasol"

Informacje dodatkowe o Poczytaj mi, mamo. Księga czwarta:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-11-06
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Tłumaczenie: brak
Ilustracje:Krystyna Michałkowska, Danuta Przymanowska-Boniuk, Anna Stylo-Ginter, Maria Uszacka

Kup książkę Poczytaj mi, mamo. Księga czwarta

Poczytaj mi, mamo. Księga czwarta - opinie o książce

Avatar użytkownika - gan1983
gan1983
Przeczytane:2014-03-18, Ocena: 4, Przeczytałem, Dla dzieci, WYZWANIE 12 KSIĄŻEK 2014,
Najmniej mnie zaciekawiła z dotychczas przeczytanych części. Nie mówię, że jest zła, ale w poprzednich były ciekawsze historyjki.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2014-03-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (253) książki w 2014, Dla dzieci, Mam,
To czwarty i póki co ostatni zbiorek wznowionych bajek dla najmłodszych sprzed lat. Trochę mi się zrobiło przykro, gdy skończyłam czytać tę książeczkę. Mam nadzieję, że wydawnictwo wkrótce wyda kolejne części historyjek z mojego dzieciństwa. Zwłaszcza, że większość opowiastek z tego tomu, z wyjątkiem dwóch, było mi do tej pory nieznanych. Mimo to świetnie oddawały klimat, który pamiętam z dzieciństwa. Wszystkie bajki są pięknie ilustrowane, chociaż każdą charakteryzuje inny styl. Myślę, że tyle ilustracji na pewno spodoba się każdemu dziecku. Mnie nie pozostaje nic innego, tylko na pocieszenie się dodatkową częścią bajek "Poczytaj mi mamo" zawierającą utwory napisane współcześnie. Ale coś tak czuję, że to już nie to samo.
Forget Me Not
Julie Soto