Kiedy na dworze pada deszcz, nie można wyjść na podwórko, a na biurku leżą zeszyty, które trzeba zapełnić pracą domową - potrzebujesz kogoś, kto doda Ci otuchy. Tym kimś jest... pan Przymiotnik! Niebywale pozytywna i optymistyczna część mowy, która sprawi, że zaczniesz patrzeć na świat przez różowe okulary! W dodatku dzięki panu Przymiotnikowi dowiesz się, dlaczego trzeba znać części mowy i jak ich używać, żeby tekst, który piszesz, stał się ciekawy.

Zapraszamy do wyjątkowej lektury!

Zapowiedź nowego Tomu...

Tak, życie jest piękne! Myślę, że pan Przymiotnik przekonał i Ciebie, i klasę czwartą. Niestety już za chwilę zawita do klasy... pan Czasownik, który podda wszystkie zmęczone dzieci i panią Krysię nieustannemu DZIAŁANIU. Możemy Ci jeszcze zdradzić, że pani Krysia w ogóle nie będzie zajmować się uczeniem i językiem polskim, za to rozprawiać będzie o... szkodliwości cukru! Dlaczego cukier, a nie ćwiczenia z gramatyki? Dowiesz się w tomie trzecim Lekcji gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach.

Informacje dodatkowe o Podejrzanie pozytywny przymiotnik. Lekcje gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach :

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls
Data wydania: 2018-12-21
Kategoria: Edukacyjne

Tagi: książki edukacyjne

Kup książkę Podejrzanie pozytywny przymiotnik. Lekcje gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach

Podejrzanie pozytywny przymiotnik. Lekcje gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach - opinie o książce

Podejrzanie przyjemny przymiotnik
Beata Verheyden0
Okładka ksiązki - Podejrzanie przyjemny przymiotnik

Przysłówek?
Beata Verheyden0
Okładka ksiązki - Przysłówek?

Czwarty tom przygód ,,Lekcji gramatyki dla dzieci o mocnych nerwach" jest naprawdę dla odważnych uczniów! Klasa czwarta wraz z nowym uczniem...