Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2013-01-15
ISBN: 978-83-7767-118-4

To nie jest książka napisana przez zawodowego psychoterapeutę. To nie jest książka napisana przez naukowca, twórcę teorii zaburzeń neurotycznych. To jest prawdziwa historia.
Opowiedziana, nie z pozycji zewnętrznego obserwatora, ale z głębi własnego doświadczenia.

Nie jest to książka o objawach nerwicowych, chociaż zawiera ich wyczerpującą listę. Nie jest to również książka o tym jak porażające są doznania panicznego lęku, chociaż zawiera sugestywne opisy takich przeżyć. Jest to opowieść o tym jak pozbyć się ciągłego niepokoju i zostawić nerwicowy koszmar za sobą. Jak wrócić do normalnego, radosnego życia. Bez ciągłego napięcia, bez ciągłego wyczekiwania na kolejny atak paniki, bez depersonalizacji. I bez nawrotów.

Jest to również książka pełna dystansu wobec samego siebie i wobec świata. Opowiedziana z humorem i pasją. Na przekór własnym słabościom.

Kup książkę Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania

Opinie o książce - Pokonałem nerwicę. Historia mojego zmagania

Avatar użytkownika - zaczytana99
zaczytana99
Przeczytane:2015-05-12, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Ciekawe podejście do opisywanej przypadłości. Dużo pomysłów i dość pomocne przykłady.
Avatar użytkownika - mysha
mysha
Przeczytane:2017-07-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2017,
Pokonałem nerwicę wyd. 2. Historia mojego zmagania
Grzegorz Szaffer0
Okładka ksiązki - Pokonałem nerwicę wyd. 2. Historia mojego zmagania

Z pułapki nerwicy można się wydostać Gdy brałem do ręki nóż, by ukroić chleb, bałem się, że zaraz zranię siebie lub żonę - to była chyba najbardziej przykra...

Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz