Polowanie na Wilka z Wall Street

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-04-02

Kontynuacja głośnego i skandalizującego Wilka z Wall Street.

Historia sfilmowana przez Martina Scorsese, z Leonardem Di Caprio w roli głównej.

Jordan Belfort, właściciel jednej z największych firm brokerskich w Stanach Zjednoczonych wpada w poważne kłopoty. W wieku trzydziestu pięciu lat opływa w atrybuty typowego dla Wall Street sukcesu, takie jak luksusowe rezydencje, jachty, prywatne samoloty, limuzyny i tabuny prostytutek, od których roiło się nawet w podziemiach budynku firmy. Wie, że po piętach depczą mu agenci FBI - bynajmniej nie z powodu rozwiązłego trybu życia - lecz jest przekonany, że zdoła ich przechytrzyć.

Przebudzenie okazuje się bolesne. Królestwo Belforta popada w ruinę, a on sam musi stawić czoło największemu wyzwaniu: poradzić sobie z sędziami, zatrzymać dzieci i rozwścieczoną żonę, zachowując przy tym resztki szacunku do siebie. Dla kogoś takiego jak on jest to prawdziwe piekło. Czy najsłynniejszy skandalista w historii świata finansów zdoła się opamiętać?

Kup książkę Polowanie na Wilka z Wall Street

Przeczytane:2014-07-13, Ocena: 5, Przeczytałem,
Wilk z Wall Street
Jordan Belfort0
Okładka ksiązki - Wilk z Wall Street

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii Jordan Belfort za dnia zarabiał tysiące dolarów na minutę. Nocą wydawał...

To, co zostało
Jodi Picoult