Polska jej wady i ich naprawa. Perspektywy!

W czasach, w których żyjemy, sprawy polityki nabrały pierwszorzędnego znaczenia - można powiedzieć, iż stały się czymś nadrzędnym nad innymi tematami, nawet preferowana gospodarka, jak nie trudno dostrzec, też od nich zależy. Mając to na względzie i czując się kompetentnym w tych sprawach, postanowiłem coś dorzucić do tych tematów od siebie - pisać to opracowanie zacząłem w 2010 roku.

W ślad za ojcem polityką interesuję się od dziecka, już jako dziesięciolatek miałem własne opinie na to, co się dzieje, które budziły zainteresowanie dorosłych osób z najbliższego otoczenia. Z biegiem czasu stałem się kimś w rodzaju wyroczni w znajomym mi gronie - jak wszyscy znający mnie podkreślają, każda moja prognoza polityczna się sprawdza. Zachęcony tego rodzaju opinią i z natury pewny siebie postanowiłem najciekawsze, a zarazem najważniejsze z moich postrzeżeń przelać na papier, jako coś w rodzaju wyzwania w stosunku do panujących u nas zgubnych stereotypów dotyczących naszego charakteru narodowego i skutków z tego wynikających. Czy moje oceny są trafne, a prognozy możliwe, ocenią czytelnicy, a czas zweryfikuje! A więc, kto ma ochotę to opracowanie przeczytać - to zapraszam! Sądzę, że nie pożałuje - mam nadzieję!

Autor - A.H.

Informacje dodatkowe o Polska jej wady i ich naprawa. Perspektywy!:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2017-10-20
Kategoria: Popularnonaukowe

Kup książkę Polska jej wady i ich naprawa. Perspektywy!

Polska jej wady i ich naprawa. Perspektywy! - opinie o książce