Poradnik montera elektryka Tom 3

Poprzednie cztery wydania Poradnika montera elektryka cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród elektryków z praktyką, a także wśród przygotowujących się do zawodu studentów kierunków elektroenergetycznych i uczniów szkół o takim profilu.

Prezentujemy całkowicie nowy, wcześniej niepublikowany tom 3. Poradnika montera elektryka, mając nadzieję, że stanie się on nieocenionym źródłem pomocy w pracy montera elektryka. Ufamy, że liczne wskazówki i praktyczne opisy zawarte w Poradniku pomogą zarówno w pracy, jak również w przygotowywaniu się do egzaminów z przedmiotów związanych z elektrotechniką.

Tom trzeci Poradnika montera elektryka składa się z czterech rozdziałów obejmujących następujące zagadnienia:

1)      elektroenergetyczne linie dystrybucyjne (linie napowietrzne, linie kablowe, przyłącza),

2)      instalacje elektryczne dla monterów (przewody elektryczne, dobór zabezpieczeń, montaż instalacji elektrycznej, instalacje uziemiające, inteligentne instalacje itd.),

3)      instalacje elektryczne w strefach o zwiększonym zagrożeniu pożarem (zabezpieczenia oprzewodowania, bezpieczniki niskiego napięcia, wyłączniki przeciwpożarowe itd.),

4)      instalacje elektryczne w strefach zagrożonych wybuchem (urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym, eksploatacja urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem).

Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do monterów i techników elektryków, zajmujących się montażem, eksploatacją oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Może być również pomocny w nauce studentom kierunków związanych z elektryką i uczniom szkół o profilu elektrycznym i elektroenergetycznym.

Informacje dodatkowe o Poradnik montera elektryka Tom 3:

Poradnik montera elektryka Tom 3 - opinie o książce

Kotlina Sądecka. Miniprzewodnik
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kotlina Sądecka. Miniprzewodnik

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji...

Encyklopedia szkolna. Tom 3. Leksykon R-Ż
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Encyklopedia szkolna. Tom 3. Leksykon R-Ż

Encyklopedia Szkolna to kompendium wiedzy z różnych dziedzin. W prosty i przyjazny sposób wprowadzi Was w świat nauki, zapozna z angielskimi słówkami i...