Porozumienie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie

Czy często zastanawiasz się jak pomóc innym osiągnąć porozumienie?

Wiedza zawarta w tej książce pomoże ci rozwiązać konflikty wśród najbliższych, przyjaciół, dzieci i dorosłych członków rodziny, a także współpracowników. Znajdziesz tu wskazówki jak naprawić relacje między jednostkami oraz wewnątrz grup.

Pomocne w przywracaniu dobrych stosunków mogą być także zaproponowane przez autorkę ćwiczenia. Przedmiotem rozważań zawartych w tej publikacji są trudności, jakie możemy napotkać podczas prowadzenia mediacji. Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie - jak radzić sobie z konfliktami we współczesnym świecie, w którym często ukrywa się problemy, albo rozwiązuje je przy użyciu przemocy.

Zamieszczone w książce ćwiczenia pozwolą, nie tylko dyplomowanym mediatorom, zdobyć i pogłębić praktyczną wiedzę o tym, jak działać w sytuacji konfliktu oraz jak odnaleźć się w roli rozjemcy. Podstawą refleksji, technik i zasad postępowania zawartych w tej publikacji jest Nonviolent Communication - świadome uczestnictwo, odczuwanie i doświadczanie życia - droga rozwoju zaproponowana przez dr. Marshalla Rosenberga.

Informacje dodatkowe o Porozumienie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2022-08-10
Kategoria: Prawo
Tytuł oryginału: Skapa möten och kontakt genom medling

Kup książkę Porozumienie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie

Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje
Liv Larsson0
Okładka ksiązki - Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje

Z utęsknieniem czekasz, by zobaczyć, jak twoje bliskie relacje kwitną? Najważniejsze spośród wszystkich pytań w tej książce to: jakie, wedle Twojego...