Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje

Z utęsknieniem czekasz, by zobaczyć, jak twoje bliskie relacje kwitną?

Najważniejsze spośród wszystkich pytań w tej książce to: jakie, wedle Twojego życzenia, powinny być Twoje relacje? Jeśli odpowiedź jest jasna, z dużą łatwością dowiesz się, jak postępować.

Wyobraź sobie, że dobrze przygotowałeś się, aby wykonać ważne zlecenie w Paryżu. Wypożyczyłeś skuter, nauczyłeś się kilku kluczowych zwrotów po francusku, jesteś tam odpowiednio wcześnie i w ręku trzymasz mapę miasta. Jednak czegokolwiek się podejmiesz i jakkolwiek to zrobisz, wychodzi źle. Bez względu na to jak szybko jedziesz i tak nie dojeżdżasz tam gdzie powinieneś. Uważasz mimo wszystko, że należy podejść do tego pozytywnie, więc się śmiejesz, aby rozładować frustrację i jedziesz dalej. Po kilku godzinach odkrywasz, że mapa, którą trzymasz przedstawia nie Paryż, a... Londyn.

Identycznie jest z relacjami. Wszystkie narzędzia okażą się zbyteczne, jeśli nie będziesz wiedział do czego ich użyć. Twoje pozytywne nastawienie sprawi, że wytrzymasz, ale nie zaprowadzi Cię do celu. Badanie relacji pozwoli Ci zdiagnozować, naprawić i usprawnić wszystkie kontakty tak, abyś mógł widzieć jak rozkwitają.

Gorliwe zaangażowanie, a także narzędzia tej książki i jej klarowność mogą sprawić, że Twoje relacje nabędą takiego charakteru o jakim marzysz.

Informacje dodatkowe o Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2022-02-09
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Relationsbesikting. Frihet utan distans, gemenskap utan kontroll

Kup książkę Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje

Porozumienie bez przemocy w związkach. Zbadaj swoje relacje - opinie o książce

Porozumienie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie
Liv Larsson0
Okładka ksiązki - Porozumienie bez przemocy w mediacjach. Jak być trzecią stroną w konflikcie

Czy często zastanawiasz się jak pomóc innym osiągnąć porozumienie? Wiedza zawarta w tej książce pomoże ci rozwiązać konflikty wśród najbliższych, przyjaciół...