Publikacja Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży to pozycja, w której grono wybitnych specjalistów z obszaru psychiatrii dziecięcej przedstawia postępowanie diagnostyczne i nowoczesne leczenie zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsywnych, adaptacyjnych czy afektywnych, jak również innych schorzeń psychicznych dzieci i młodzieży. Adresatami kompendium wiedzy są nie tylko lekarze, ale także studenci medycyny, szczególnie zainteresowani obszarem psychiatrii dziecięcej.

Informacje dodatkowe o Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży. W gabinecie lekarza specjalisty. Psychiatria:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2022-05-19
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Postępowanie w wybranych zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży. W gabinecie lekarza specjalisty. Psychiatria

Zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży
Barbara Remberk0
Okładka ksiązki - Zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży

,,Zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży" to druga pozycja w serii Praktyka Pediatry. W kolejnych częściach podręcznika omówiono: zasady przeprowadzania...