Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał

Od publikacji pierwszego wydania w świecie sprzedano miliony egzemplarzy ,,Potęgi podświadomości" autorstwa doktora Josepha Murphy'ego. Książka nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach.

Coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik doktora Murphy'ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń - afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych - aby wyzwolić moce twojej podświadomości i zagwarantować ci pełnię życia.

Uwolnij moc swojej podświadomości już dziś dzięki tej odkrywczej interpretacji ponadczasowych nauk doktora Josepha Murphy'ego. Odkryj, jak łatwo usunąć bariery dzielące cię od realizacji marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchamiając procesy osobistego rozwoju i całkowicie odmień swoje życie.

Informacje dodatkowe o Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-11-23
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Expand the Power of Your Subconscious Mind

Tagi: Poradnictwo zawodowe sukces i kariera

Kup książkę Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał

Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał