Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione)

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.

Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Informacje dodatkowe o Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione):

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2022-05-25
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Power of Your Subconscious Mind

Tagi: Poradnictwo zawodowe sukces i kariera

Kup książkę Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione)

Potęga podświadomości (nowe wydanie uzupełnione) - opinie o książce

"Potęga podświadomości" w prosty sposób opisuje metody pracy z podświadomością. Dowiadujemy się tutaj jak zmienić myślenie, jak nim pokierować, i jak ważne jest to, aby myśli były dobre, pozytywne, aby ułatwić sobie osiągnięcie upragnionych celów. Książka zawiera mnóstwo przykładów, omawia je i wyjaśnia co, gdzie zrobiono źle, i jak naprawić błąd, aby odwrócić negatywną sytuację i doprowadzić do tej upragnionej, pozytywnej. Na końcu każdego rozdziału jest podsumowanie w punktach, więc zawsze szybko można wrócić do danej kwestii jeśli nie ma czasu na czytanie całości. Zachęca do pozytywnego myślenia, pracy nad sobą, rozwijania swojego umysłu, ducha. Pozwala spojrzeć na pewne rzeczy inaczej, np. że wiele niepowodzeń bierze się z naszego złego nastawienia, kompleksów, niskiej samooceny, i jest to też zachęta do pracy nad sobą. Książkę czyta się szybko i przyjemnie - ma w sobie bardzo pozytywne przesłanie.

Książka psychologiczna, podchodziłam do niej kilka razy, aż w końcu udało się dotrwać do końca. Miałam poczucie ciągnącego się wątku, chociaż mam świadomość, że do każdego trafi inna część książki. Książka szczególnie opiera się na afirmacjach, modlitwach.

Plusem jest ogólna treść z ktora trzeba się "przespać", zrozumieć, przemyśleć.

Avatar użytkownika - Sunny_M
Sunny_M
Przeczytane:2020-03-27, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo interesująca pozycja dla osób, które chcą więcej rozumieć i szybciej analizować świat.

Avatar użytkownika - hania91
Przeczytane:2022-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam,
Mądrość biblijna. Praktyczne zastosowanie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Mądrość biblijna. Praktyczne zastosowanie

Mądrość biblijna to książka, w której Joseph Murphy tłumaczy istotę prawidłowości rządzących naszym życiem oraz udziela prostych i skutecznych porad odnośnie...

Uwierz w siebie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Uwierz w siebie

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś realizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego...