Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Podejmuj dobre decyzje, dokonuj właściwych wyborów i miej pewność, że zmierzasz w dobrym kierunku!

Narzędzie, którego potrzebujesz jest w tobie – to intuicja. Ten wewnętrzny głos pomaga odnaleźć rozwiązania wszelkich ludzkich problemów, z którymi zmagasz się co dnia. Podręcznik Inny Segal to skuteczne i proste wskazówki pomagające rozbudzać ten dar i całkowicie zmienić swoje życie.

W poprzedniej książce, Sekretny język twojego ciała, autorka radziła, jak z pomocą siły intuicji uzdrowić swoje ciało, w Sekrecie udanego życia Segal pokazuje, jak korzystając z metody Uzdrawiania przez Intuicyjne Wizjonerstwo, zyskać pewność siebie i wprowadzać zmiany we wszystkich obszarach życia: zaakceptować swoje wady, poprawić relacje z partnerem, wychować mądre i pewne siebie dzieci, przyciągnąć i zatrzymać przy sobie pieniądze oraz odkryć swoje talenty i powołanie zawodowe. Znajdziesz tu zbiór unikalnych ćwiczeń pomagających poradzić sobie z różnymi trudnymi sytuacjami – możesz je dostosowywać do swoich potrzeb i stosować w każdej chwili. Być może zechcesz wpisać te ćwiczenia w swój plan dnia – by codziennie poświęcić kilka minut na to, by zadbać o siebie.

Przygotuj się na fantastyczną podróż do głębszej świadomości – podążając za głosem intuicji będziesz wieść wymarzone i inspirujące życie!

Informacje dodatkowe o Potęga uzdrawiania intuicyjnego:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2014-08-30
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63965-55-6

Kup książkę Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Potęga uzdrawiania intuicyjnego - opinie o książce

Sekretny język twojego ciała
Inna Segal0
Okładka ksiązki - Sekretny język twojego ciała

Oto znakomity przewodnik, który pomoże ci poznać mądrość swojego ciała, uzdrowić siebie, a także zrozumieć, w jaki sposób doświadczenia, myśli i emocje...