Powiedz mi, co cię boli - powiem ci, dlaczego

Wydawnictwo: Co-libris
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-950611-2-7
Liczba stron: 236

Ocena: 6 (1 głosów)

Według medycyny wschodniej, u podstaw każdej choroby leżą zaburzenia energetyczne. Świadczą one o przeszkodach w naszej samorealizacji. W „Powiedz mi, co cię boli, powiem ci dlaczego” Michel Odoul, wprowadza nas w podstawy filozofii i medycyny Wschodu i tworzy swego rodzaju symboliczną mapę naszego ciała, wpisaną w holistyczną wizję świata i człowieka. Dostarcza nam tym sposobem narzędzie do lepszego zrozumienia płynących z naszego ciała komunikatów.

Książka ta pozwoli nam zrozumieć głębszy sens tego, co nam się przydarza, popatrzeć inaczej na swoje życie i wziąć za nie odpowiedzialność, nie czując się ani winnym, ani ofiarą. Bowiem, jak mówi Dalajlama, nie ma ludzi urodzonych pod złą gwiazdą, są tylko ludzie nieumiejący odczytywać nieba. W oparciu o swe wieloletnie doświadczenie terapeuty, Michel Odoul przekazuje nam w tej książce oryginalne spojrzenie na związek ciała, umysłu i duszy, a jednocześnie uczy nas zaufania do życia.

Tagi:

Kup książkę Powiedz mi, co cię boli - powiem ci, dlaczego

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Powiedz mi, co cię boli - powiem ci, dlaczego

Książka pt.: „Powiedz mi, co cię boli – powiem ci, dlaczego" niesie wiele przydatnych informacji, które z pewnością pomogą nie jednej osobie w pokonaniu dręczących dolegliwości i cieszyć się życiem a przede wszystkim zrozumieć siebie.

 

Dr Michel Odoul przedstawia nasze ciało jako doskonale zorganizowany mechanizm, w którym nie ma przypadkowych elementów. Każda nasza cząstka ma swoje zadanie do wykonania i jest trybikiem wśród wielu innych, byśmy mogli funkcjonować prawidłowo i cieszyć się zdrowiem. Poza umiejętnością odczytywania sygnałów naszego ciała uczy też zwracania uwagi na komunikaty jakie płyną do nas w codziennych sytuacjach. Ten aspekt naszego życia w połączeniu z informacjami o języku naszego ciała pozwala w pełni zrozumieć jakie robimy błędy zarówno na przestrzeni fizycznej ale też mentalnej.

 

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/11/666-powiedz-mi-co-cie-boli-powiem-ci.html

Link do opinii