Powrót nad jezioro

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-05-05
ISBN: 9788381954761

PRZENIEŚ SIĘ DO STAREGO DOMU NA POJEZIERZU DRAWSKIM, ODETCHNIJ JEGO ATMOSFERĄ I DAJ SIĘ PONIEŚĆ OTACZAJĄCYM GO DOBRYM EMOCJOM.

Cyntia sądziła, że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej. Na szczęście pojawiła się propozycja złożona przez mężczyznę, którego kiedyś dobrze znała. Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem, by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnice.

Czy kobiecie uda się na nowo zbudować swoje szczęście? Jaki udział będą w tym mieli dwaj mężczyźni, którzy zdecydują się jej towarzyszyć?

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Powrót nad jezioro

Opinie o książce - Powrót nad jezioro

Do sięgnięcia po tę książkę skłoniła mnie piękna i taka klimatyczna okładka, i chociaż mieszkam nad jeziorem, to chętnie wybrałabym się w tamto miejsce.
Historyczka Cyntia, pracuje i mieszka w Szczecinie, na prośbę dawno niewidzianego przyjaciela Matwieja, postanawia udać się na urlop w rodzinne, malownicze strony. Jej przyjazd dla matki jest sporym zaskoczeniem, chce aby córka wracała do Szczecina i sama z nią spędzi tam jej urlop. Jednak Cyntia chce spotkać się z dawnymi przyjaciółmi, Matwiejem i jego bratem Zacharem, co znów nie podoba się jej matce.
Ich rodziny kiedyś bardzo się przyjaźniły, ojcowie znali się z czasów studenckich, obaj pasjonowali się historią, co również zainteresowało Cyntię. Niestety, ojciec Cyntii zginął w wypadku, zaś ojciec Matwieja i Zachara wyjechał do Gdańska. Matwiej uważa, że to nie był zwykły wypadek, ze ma z tym związek jakaś tajemnica, którą skrywali obaj ojcowie, badając dzieje rodów zamieszkujących okoliczne zamki. Lecz, gdy Matwiej z Cyntią próbują rozwikłać tę zagadkę, okazuje się, że nie jest to takie całkiem proste. Powoli na jaw zaczynają wychodzić skrywane rodzinne tajemnice, których jednak nie chce wyjawić matka Cyntii, ani Zachar, nawet Matwiej ma swoje sekrety… Cyntia próbuje to rozwikłać, a z jakim skutkiem, to musicie sami przeczytać.

Ja, po przeczytaniu czytaniu książki, znam wszystkie sekrety, nie mogę jednak napisać tego, więc teraz Was zachęcam do sięgnięcia po tę książkę!!!.

Avatar użytkownika - Czarna2115s
Czarna2115s
Przeczytane:2021-05-17, Ocena: 5, Przeczytałam,

Akcja powieści dzieje się na Pojezierzu Drawskim. To właśnie tutaj poznajemy historię Cynthii, która uważa, że ma życie poukładane.Niestety się myli. Ta historia wciągnęła mnie doszczętnie. Okładka w całości pożarła.Nigdy nie widziałam tak pięknej i cudownej zarazem okładki, która wciąga do reszty. jest to piękna opisana historia i inna. Każda kolejna strona ukazywała mi nowe zakątki swej powieści. Urzekał mnie ta historia spokojem panującym w niej. Pokazała różne mi różne oblicza uczuć, miłości, które nie zawsze są idealne bez żadnych barw i smug czy rys. Dziekuej autorce za tak napisana pięknie powieść i czekam na kolejne. Bardzo mi się podobało. Mam nadzieję, że wam również powieść Pani Doroty przypadnie go gust.
Czytaliście już?
Co was urzekło w tej historii?

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2021-06-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Cyntia sądziła,że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej.

Na szczęście pojawiła się propozycja założona przez mężczyznę-Matwieja ,którego kiedyś dobrze znała.

Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem,by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnicę.

Przenieś się do starego domu napojezierzu Drawskim ,odetchnij jego atmosferą i daj się ponieść otaczającym go dobrym emisją.

Zobacz jaką rolę odegrają w życiu dziewczyny Zach i jego brat.....Czy uda się na nowo zbudować swoje szczęście...

Dziewczyna znad morza
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - Dziewczyna znad morza

Liwia Duńczyk zawodowo zajmuje się zarządzeniem kryzysowym, a pesymistyczne scenariusze wypełniają jej każdy dzień. Na szczęście wytchnienie przynoszą...

To jedno zdjęcie
Dorota Milli0
Okładka ksiązki - To jedno zdjęcie

Piękna opowieść o uczuciu, które tli się niczym drobna iskra, i tylko czeka by wybuchnąć z całym miłosnym żarem. Eugenia Lipiec wie czego chce i zwykła...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło