Powstanie Warszawskie. Pierwsze dni

Jest 1 sierpnia 1944 roku. Mieszkasz w Warszawie, nazywasz się Janek i choć nie uczestniczysz w konspiracji, czujesz, że coś się dzieje w mieście. Atmosfera jest napięta. Podobno do Warszawy zbliżają się sowieckie wojska. Na ulicach jest nadzwyczajny ruch.

A Ty? Co z Tobą?

Sięgając po „Powstanie Warszawskie. Pierwsze dni. Interaktywne spotkanie z historią”, stajesz przed wieloma wyborami. To Ty zostajesz współautorem tej książki. Decydujesz o losach głównego bohatera. Możesz dołączyć do powstania lub wybrać życie cywila, konstruować granaty, nauczyć się obsługi piata lub budować barykady. Masz również możliwość sprawdzić każdą z tych dróg, bo ta książka – dzięki swojej nowoczesnej formule – pozwala na swobodne przemieszczanie się w czasie i przestrzeni.

„Powstanie Warszawskie. Pierwsze dni”, to wiele wątków i opowieści w jednej książce. Każda z historii wydarzyła się naprawdę. Czytelnik podejmując decyzje sam tworzy fabułę i jednocześnie dowiaduje się, jak wyglądały pierwsze dni Powstania Warszawskiego.

Informacje dodatkowe o Powstanie Warszawskie. Pierwsze dni:

Wydawnictwo: Meandry