POŻEGNANIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI: TOM 6

Kiedy powinno się kogoś pocałować?
Aoki zaczął pracować, żeby mieć za co kupić Idzie prezent z okazji urodzin. Życie stawia przed nim jednak kolejne wyzwania. Czy jego współpracownica, piękna Saionji, coś do niego czuje?! Zobaczymy też, jak rozwija się relacja Hashimoto i Akkuna. Początek trzeciej klasy zrzuca na barki Aokiego masę nowych zmartwień. Co z egzaminami wstępnymi? Co chce robić w przyszłości? I najważniejsze – kiedy powinno się pocałować swojego chłopaka?
TRZEBA SIĘ ZMIERZYĆ Z PROBLEMAMI, JAKIE PRZYNOSI MIŁOŚĆ!

Informacje dodatkowe o POŻEGNANIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI: TOM 6:

You're the loser

Me and you sir

Homosapien too

- Pete Shelley

Mang romantycznych na naszym rynku nie brakuje. Ale jeśli szukacie takich, które te miłosne uniesienia łączą z absurdalnym humorem, ,,Pożegnanie pierwszej miłości" to coś dla Was. Jest jeszcze ,,Mistrz romansu Nozaki", rzecz lepsza nawet od tej serii, ale tam króluje nie romans, a humor, a tu jednak to uczucia wysuwają się na pierwszy plan, choć żarty nie są wcale daleko za nimi. Więc jeśli właśnie takiego balansu szukacie, to tu znajdziecie dokładnie to, co w Wasz gust trafi.

Aoki poszedł do pracy. Wszystko po to, by kupić prezent ukochanemu no i... problemy. Bo wszystko wskazuje na to, że wpadł w oko dziewczynie z pracy! Co z tego wyniknie? A tu jeszcze zaczyna się trzecia klasa i dochodzą problemy, jak egzaminy wstępne i co by właściwie chciał robić. Na dodatek chciałby pocałować swojego chłopaka, ale... Właśnie, kiedy wypada? Kiedy można? I kiedy powinien? A tymczasem relacja Hashimoto i Akkuna się rozwija.

Avatar użytkownika - isil
isil