Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności

Odkryj korzyści płynące z pozytywnego nastawienia! Jeśli jesteś zmartwiony, zapracowany, zagubiony lub masz kogoś takiego wśród rodziny lub znajomych, koniecznie przeczytaj tę książkę ?

Każdy z nas ma w sobie dwa psy. Jeden jest pozytywny, szczęśliwy, optymistyczny i pełen nadziei. Drugi zaś jest negatywny, zły, smutny, pesymistyczny i strachliwy. Te dwa psy często w nas walczą - i zgadnij, który z nich w końcu zwycięża? Ten, którego częściej karmisz.

Tak zaczyna się historia o negatywnie nastawionym do świata kundlu, który wabi się Matt, oraz o dużym psie o imieniu Bubba, który uczy swojego kolegę, w jaki sposób każdego dnia karmić się pozytywnym nastawieniem... i w rezultacie Matt zmienia całe swoje życie i schronisko, które nazywa domem.

Pozytywny pies to inspirująca, podnosząca na duchu opowieść przedstawiająca strategie i korzyści pozytywnego nastawienia oraz zasadnicze prawdy życia: pozytywne nastawienie sprawia, że nie tylko ty stajesz się lepszy. Lepsi stają się też wszyscy wokół.

Jon Gordon przekazywał proste strategie przedstawione w tej książce wielu firmom z listy Fortune 500, zawodowym drużynom sportowym, sportowcom, władzom oświatowym i organizacjom typu non-profit. Dowodami skuteczności tych zasad są niezliczone historie opowiadane przez klientów Jona.

Okazuje się, iż strategie te pozwoliły:

- zwiększyć zyski,

- zmotywować sprzedawców,

- poprawić skuteczność zespołów,

- wychować pozytywne dzieci,

- rozwinąć kariery i poprawić małżeństwa,

- a także doprowadzić do licznych sukcesów indywidualnych i zespołowych.

Każdy, kto chce pokonać swoją negatywną stronę i stać się bardziej pozytywnym człowiekiem, powinien sięgnąć po tę książkę, która zapewnia inspirację i konkretny plan działania pozwalający nakarmić siebie i swój zespół pozytywnymi emocjami. A gdy nakarmisz pozytywnego psa - tkwiącego w tobie i w innych - wygrywają na tym wszyscy!

Informacje dodatkowe o Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-03-14
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności

Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności - opinie o książce

Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu

,,Człowiek w kasku" to opowieść, której nie da się zapomnieć: prawdziwa historia bezinteresownego, lojalnego, pełnego entuzjazmu, pracowitego, ambitnego...

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu...