Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą

Spójrz na swoją pracę z zupełnie innej strony!

Dan Zigmond - nauczyciel zen, redaktor ,,Tricycle", największego magazynu o tematyce buddyjskiej w Ameryce Północnej - w swojej najnowszej książce pokazuje, jak starożytna mądrość odnosi się do naszego współczesnego życia i podpowiada nam, w jaki sposób

wskazówki Buddy możemy wykorzystać w kierowaniu naszym życiem zawodowym.

Z tej przemyślanej, praktycznej książki poświęconej uważności i pracy dowiesz się, jak:

wyznaczać sobie realistyczne cele; zachować higienę pracy; radzić sobie z rozpraszaczami; skupić się na aktualnie wykonywanym zadaniu, będąc tu i teraz; sprawiedliwie dzielić uwagę między pracę a rodzinę; nie tylko pracować uważnie, ale jak żyć bardziej uważnie.

Informacje dodatkowe o Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-05-19
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Buddha's Office: The Ancient Art of Waking Up While Working Well

Tagi: Umysł ciało duch - medytacja i wizualizacja bóg

Kup książkę Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą

Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą - opinie o książce

Dieta Buddy. Starożytna sztuka utraty wagi i zachowania zdrowego rozsądku
Dan Zigmond0
Okładka ksiązki - Dieta Buddy. Starożytna sztuka utraty wagi i zachowania zdrowego rozsądku

Jak stracić zbędne kilogramy, nie tracąc zdrowego rozsądku? Z całą pewnością jest wiele rzeczy, których nie wiecie na temat Buddy. Przede wszystkim...

Jedz jak Budda. Jak jeść świadomie i zdrowo
Dan Zigmond0
Okładka ksiązki - Jedz jak Budda. Jak jeść świadomie i zdrowo

Odkryj zalety uważnego jedzenia i pielęgnowania żywieniowych nawyków według wskazówek Buddy. Z całą pewnością jest wiele rzeczy, których nie wiecie...