Pracuj zdalnie, żyj normalnie

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2021-03-24

,,PRACUJ ZDALNIE, ŻYJ NORMALNIE. Poczuj wolność wyboru jak, gdzie i kiedy chcesz pracować"

Czy nie wolisz samodzielnie decydować o tym, kiedy i jak pracujesz, aby lepiej łączyć życie prywatne z zawodowym?

Chcesz spontanicznie pojechać na drugi koniec świata, nie martwiąc się, że musisz odsiedzieć w biurze etatowe godziny?

A może czujesz, że musisz nauczyć się pracować zdalnie w sposób bardziej efektywny?

Praca poza biurem stała się nie tylko możliwością, ale wręcz koniecznością. Nagle tysiące osób niespodziewanie znalazło się w sytuacji, do której w ogóle nie były przygotowane. Iwo Szapar od wielu lat uczy firmy na całym świecie, jak zbudować sprawnie współpracujący zespół pracowników zdalnych. Jego przewodnik po efektywnej i dobrze zorganizowanej pracy na odległość jest rezultatem wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi ekspertami w tej dziedzinie, m.in. założycielami firm technologicznych z Doliny Krzemowej w USA, doradcą Baracka Obamy ds. rynku pracy czy też menedżerami firm wartych miliardy dolarów, które... nie mają biur.

To opowieść o tym, dlaczego praca zdalna zmienia nas na lepsze, oraz praktyczny przewodnik, który krok po kroku pokazuje, jak ulepszyć metody zdalnej współpracy i wreszcie wyjść z biura, by zacząć lepiej żyć.

Tagi: Poradnictwo zawodowe sukces i kariera

Kup książkę Pracuj zdalnie, żyj normalnie

Opinie o książce - Pracuj zdalnie, żyj normalnie

Avatar użytkownika - paulinagraczyk
paulinagraczyk
Przeczytane:2021-07-08, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2021,

Gdy wybuchła pandemia, wielu z nas stanęło przed decyzją pracy zdalnej. Tym, dla których nowe technologie nie były obce łatwiej było przestawić się na tryb zdalny, inni mieli z tym problem.

Książka to zbiór narzędzi które pomogą w przestawieniu się na pracę zdalna, opowiada o zarządzaniu zespołem w trakcie pracy zdalnej, udowadnia ze można pracować z każdego miejsca na świecie korzystając z dostępnych aplikacji . Wszystkie informacje są bardzo aktualne

Szpetnicy
Maciej Kapuściński