Pracuj ze mną. Osiem najsłabszych punktów w relacjach damsko-męskich w biznesie

Dwoje światowej sławy ekspertów od relacji damsko-męskich przeprowadziło badania z udziałem ponad 100 tysięcy pracowników 60 firm z listy ,,Fortune 500". Określili osiem największych problemów, jakie pojawiają się w pracy między kobietami i mężczyznami. Do najczęstszych należą: błędne odczytywanie intencji drugiej strony i nieporozumienia na tym tle, brak zaufania, niebezpośrednia i niejasna komunikacja, ,,nadmierna" emocjonalność. Opisując biologiczne i społeczne uwarunkowania kobiecych i męskich zachowań, pokazują, jak wykorzystać różnice i przekuć je na dobrą współpracę oraz zawodowy i osobisty sukces.

,,Annis i Gray analizują i wyjaśniają, jak i dlaczego kobiety i mężczyźni inaczej funkcjonują w pracy i jak sobie z tym radzić. Praktyczna i na czasie książka, która sprawi, że pojmiesz, a kto wie... może nawet zmienisz reguły tej gry".

,,Publishers Weekly"

,,Pora poznać kolejny rodzaj inteligencji - inteligencję płci. Jeśli ktokolwiek na Ziemi - albo na Wenus czy Marsie - jest w stanie rozwikłać zagadkowe relacje damsko-męskie, to na pewno są to B. Annis i J. Gray. Pracuj z tą niesamowitą książką!"

Harvey Mackay, autor bestselleru Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć

Barbara Annis, badaczka inteligencji płci, działa na rzecz poprawy relacji między kobietami i mężczyznami w miejscu pracy. Współpracuje z firmami z listy ,,Fortune 500", rządami i organizacjami na całym świecie. Jest autorką książki Same Words, Different Language i współautorką (z M. Gurianem) Leadership and the Sexes.

John Gray, autor megabestselleru Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, jest ekspertem w dziedzinie związków międzyludzkich i terapeutą rodzinnym. Do tej pory 17 jego książek wydano w łącznym nakładzie 50 mln egzemplarzy w 50 językach

Informacje dodatkowe o Pracuj ze mną. Osiem najsłabszych punktów w relacjach damsko-męskich w biznesie:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013-10-15
Kategoria: Socjologia, filozofia

Kup książkę Pracuj ze mną. Osiem najsłabszych punktów w relacjach damsko-męskich w biznesie

Pracuj ze mną. Osiem najsłabszych punktów w relacjach damsko-męskich w biznesie - opinie o książce

Marsjanie i Wenusjanki. Zawsze Razem
John Gray0
Okładka ksiązki - Marsjanie i Wenusjanki. Zawsze Razem

Kontynuacja światowego bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus. Autor pisze o nowoczesnych sposobach komunikacji między partnerami, które pozwalają...

Zakochani Marsjanie i Wenusjanki
John Gray0
Okładka ksiązki - Zakochani Marsjanie i Wenusjanki

Kontynuacja światowego bestsellera. Książka ukazuje, że w miłości zawsze istnieją problemy a każdy, kto kocha swojego partnera, zastanawia się jak czynić...