Prawdziwi tacy

Kim jest współczesny mężczyzna? Czym jest dzisiaj męskość? Czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyźni na miarę czasów?

,,Prawdziwi tacy" to wielowarstwowa próba odpowiedzi na te pytania. Jarosław Krawczak, realizując swój autorski projekt fotograficzny, tworzy jedenaście wyjątkowych portretów, a każdy z nich to niepowtarzalny tryptyk: stylowe zdjęcie twarzy na czarnym tle, zdjęcie symbolicznej reprezentacji męskości fotografowanego mężczyzny na białym tle oraz zapis rozmowy o męskości. Takie ujęcie portretu daje możliwość zobaczenia mężczyzn w szerszej perspektywie: w fotografii, w symbolu i w historii, jaka stoi za tymi niesamowitymi facetami. ,,Prawdziwi tacy" ujawniają, jak bardzo są różni i wielowymiarowi, jak istotną częścią ludzkiego świata są mężczyźni i jak nieposkromione są ich męskie dusze, tęskniące za pasją, za wolnością, ­za życiem.

11 mężczyzn, 11 portretów, 11 spojrzeń na męskość

Jarosław Krawczak - psychoterapeuta, psycholog i pedagog. Absolwent Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW i Uniwersytetu SWPS. Prowadzi gabinety w Oleśnicy i we Wrocławiu. Od kilku lat zajmuje się fotografią, głównie portretową.

Informacje dodatkowe o Prawdziwi tacy:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2023-12-12
Kategoria: Psychologia

Tagi: psychologia

Kup książkę Prawdziwi tacy

Prawdziwi tacy - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka