Prawie nigdy

Nowelka ze świata serii „Fall Away”.

Wydaje się, że nikt tak naprawdę nie rozgryzł Quinn Caruthers. Szczególnie jej bracia Jared, Madoc oraz Jaxon. Żaden z nich nie ma pojęcia, o czym marzy ich mała siostrzyczka, a co gorsza, żaden nie pozwala jej ich spełniać. Wszyscy z rodziny postanowili roztoczyć nad nią parasol ochronny.

Dziewczyna nie może rozwijać skrzydeł, realizować swoich pasji ani tym bardziej chodzić na randki. Nikt też oczywiście nie wie, że serce Quinn od dawna już do kogoś należy.

Lucas Morrow to ktoś, kogo Quinn nie widziała od trzech lat. Ten starszy od niej o kilka lat mężczyzna wyjechał do Nowego Jorku, a teraz na zlecenie swojej firmy realizuje projekt architektoniczny w Dubaju.

Dziewczyna zna go od wczesnego dzieciństwa i skrycie go kocha, chociaż jest pewna, że on nigdy nie wróci.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o Prawie nigdy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-12-07
Tytuł oryginału: Next to Never
Tłumaczenie: Anna Kuksinowicz

Kup książkę Prawie nigdy

Prawie nigdy - opinie o książce

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Życie pod kloszem na dłuższą metę bywa męczące i krzywdzące. Szczególnie gdy za wszelką cenę pragnie się realizować marzenia i pragnienia. Quinn Caruthers dokładnie czuje się jak ptaszek w klatce. Lecz pewnego dnia dostaje przesyłkę a w niej tajemniczą książkę, której zagadkę będzie chciała koniecznie rozwikłać.
    Pomysł na motyw tajemnicy moim zdaniem bardzo trafny. Wciągnęła mnie historia bohaterów i razem z bohaterką szukałam prawdy. To było bardzo dobrze poprowadzone. Była tajemniczość, była niepewność a przede wszystkim była bardzo cenna lekcja.
   Autorka umiejętnie łączyła wydarzenia z książki z rzeczywistością bohaterów. Obie były fajne, lecz to właśnie książka w książce bardziej przypadła mi do gustu.
   Całkiem przyjemna lektura. Aczkolwiek uważam, że najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych tomów tej serii. Nie dostarczyła mi silnych emocji. Mimo wszystko uważam, że warto po nią sięgnąć jeśli już się zna poprzednie części i jeśli przypadły wam do gustu.

Polecam

Dręczyciel. Fall Away
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Dręczyciel. Fall Away

Zmienił jej życie w szkole w piekło. Nie rozumiała, dlaczego jej nienawidzi. Nazywa się Tatum Brandt, ale on w żaden sposób się do niej nie zwraca. Jednak...

Birthday Girl
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Birthday Girl

JordanPrzygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak, jakbym była niczym. Nie bierze...