Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole

Ocena: 5.67 (3 głosów)

Dzieci i ryby głosu nie mają? Nie w naszych czasach! Poznaj swoje prawa i nigdy więcej nie daj się zmanipulować w szkole.

Podczas lekcji skonfiskowano Twój telefon? Nauczycielka od fizyki każe Ci wyciągnąć kolczyk z nosa pod groźbą uwagi? A może z powodu gadania na lekcji ukarano Cię jedynką z matmy? Być może nie wiesz, ale nic z tego nie jest legalne! Marcin Kruszewski, prawnik i twórca profilu Prawo Marcina, nie pozwoli, by brak wiedzy wpakował Cię w kłopoty. A wszystko to w przystępnej i zrozumiałej formie, dalekiej od podręcznikowego stylu, który znasz ze szkolnej ławki.

Nieważne, czy jesteś uczniem, nauczycielem czy rodzicem -- ta książka na pewno przyda się przy najbliższej klasowej dyskusji!

Ta książka ma szansę zakopać pokoleniową przepaść. Drodzy Dorośli - czytajcie, słuchajcie i oglądajcie Marcina Kruszewskiego! - Adam Bodnar, były Rzecznik Praw Obywatelskich i Minister Sprawiedliwości

To jest książka, która powinna trafić do każdej szkolnej biblioteki. Dziękuję Marcinowi Kruszewskiemu za ,,Prawo Marcina"! - Marek Michalak, były Rzecznik Praw Dziecka i kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu

Informacje dodatkowe o Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2024-01-24
Kategoria: Inne
ISBN: 9788326843983
Liczba stron: 336

Tagi: Dzieci od ok. 12 lat

więcej

Kup książkę Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole - opinie o książce

Avatar użytkownika - dianawiszniewska
dianawiszniewska
Przeczytane:2024-02-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo mnie cieszy, że jest ktoś taki jak Marcin Kruszewki, który w przystępny sposób opowiada o prawach jakie mają uczniowie. Wiem od córki, że w ich klasie można usłyszeć, że :"Prawo Marcina mówi, że tak nie wolno..." Tym bardziej cieszy mnie jego książka, która w bardzo prosty oraz miły graficznie sposób opowiada o prawach ucznia. Zdecydowanie zawsze lepiej jest znać swoje prawa niż ich nie znać. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć czy nauczyciel może zabrać Ci telefon, czy na lekcji można jeść, czy dzwonek jest dla nauczyciela i chcesz obliczyć ile powinien ważyć Twój plecak ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz tu odpowiedzi na większość szkolnych pytań które Cię nurtują, os tego czy nauczyciel może zabronić ci wyjścia do toalety i czym grozi ściąganie na sprawdzianie. Myślę, że to pozycja którą powinni przeczytać uczniowie, rodzice jak i nauczyciele.

 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Zabkowa
Zabkowa
Przeczytane:2024-03-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - pobarski
pobarski
Przeczytane:2024-02-11, Ocena: 5, Przeczytałem, przeczytane 2024,
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy