Próba miłości

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2019-02-13

Tom 4 cyklu Saga rodu Petrycych

Zranione uczucia, niepewna przyszłość i miłość, która może ocalić
Podczas gdy Maksymilian Petrycy toczy własną wojnę z demonami przeszłości, jego żona Maria prowadzi szczęśliwe i ustabilizowane życie. Przynajmniej tak się wydaje. Udane małżeństwo, kochające dzieci, nabierająca tempa kariera. I nagle te twarde słowa, które zmieniają wszystko. Nawet mąż nie daje jej wsparcia. Tylko czy on kiedykolwiek ją rozumiał? Stał się wrogiem właśnie wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała.

Gdy Maria poznaje przeszłość swojej rodziny, zaczyna inaczej patrzeć na to, co ją spotyka. Historia zatacza koło. Czy to, czego tak bardzo się lęka, może stać się dla niej nowym początkiem?

Próba miłości to kolejna część bestsellerowej sagi rodu Petrycych, w której autorka w mistrzowski sposób opisuje, jak budowane przez lata szczęście rozpada się w jednej chwili przez ślepe zrządzenie losu. Najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.

Kup książkę Próba miłości

Opinie o książce - Próba miłości

Nieśmiało autorka stara się wpisać w główny poprawny nurt to po pierwsze. Po drugie no ile tych sekretów. Bez sensu. I ta cała Marysia bya irytujaca. W ogóle niby taka fajna rodzina a tu okazuje się, że już fajna nie jest. W historii z przeszłości denerwował mnie ten cały Głuptasek.

Manhattan Babilon
Lech Majewski