Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem

Opis zawartości:

1.      Kalendaria na każdy miesiąc roku

2.      Eksperckie wprowadzenie w temat czyli informacje dot. stresu, jego objawów oraz metod przeciwdziałania czyli wejścia w relaksację i wyboru odpowiednich dla siebie technik

3.      Psychozabawa i ankieta

4.      Ciekawostki z różnych stron świata czyli szczęście po skandynawsku czy japońsku, relaks po amerykańsku i inne

5.      Przegląd wielu nowoczesnych oraz najnowszych technik relaksacyjnych dla ciała i umysłu według potrzeb, wieku i możliwości. Między innymi czytelnicy poznają: metodę fizjoterapeutyczną Gerdy Aleksander, techniki napinania i rozluźniania mięśni zwaną relaksem Jakobsona,  techniki głębokiego oddychania Wima Hofa, dowiedzą się czym jest taping, total immersion oraz relaksacja Bensona

6.      Czytelnicy poznają również niestandardowe metody relaksacyjne takie jak: leczenie pączkami, relaksację jedzeniem czy relaksację sofroniczną

7.      Przydatne checklisty po każdym etapie poznawania nowych technik relaksacyjnych

8.      Mnóstwo ciekawostek do wdrożenia od zaraz: relaks japoński w 5 minut, relaks dla młodych mam i wiele innych

Autorka:

Justyna Wiśniewska - urodzona w Poznaniu, obecnie mieszka w Niemczech. Certyfikowana aromaterapeutka i praktyk masażu aromaterapeutycznego oraz certyfikowany praktyk w zakresie masażu uciskowego stóp i dłoni, praktyk/facilitator metody ACCESS CONSCIOUSNESS BARS. Jest ambasadorka projektu KOBIECY CHALLENGE w Niemczech. Prowadzi bloga o nazwie ,,Justyna Wisniewska Zapach Zdrowia" (justynawisniewska.eu). Autorka artykułów i e-booków w zakresie aromaterapii i jej wpływu na zdrowie.

Informacje dodatkowe o Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem:

Wydawnictwo: Zielona Litera
Data wydania: 2021-09-06
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem

Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem - opinie o książce