Prywatny Szofer

Jest zawodowcem, ale to zlecenie wymaga od niego o wiele za dużo...
Na pozór życie Evie Callman upływa bez problemów i trosk, wśród zbytków, na które bogaci rodzice nie szczędzą jedynaczce pieniędzy. Dziewczyna ma wszystko, za co można zapłacić, nawet kierowcę do wyłącznej dyspozycji. Tyle że, jak wiadomo, pieniądze szczęścia nie dają, a pozory mogą mylić. Nie da się kupić miłości rodziców, przyjaźni, uczucia ukochanej osoby. I tego właśnie Evie brak. W dodatku tajemniczy stalker zaczyna prześladować ją listami, co z początku jest dość zabawne, ale z czasem staje się naprawdę niepokojące.

Tak, bez wątpienia Evie nie jest jedynie rozpuszczoną i rozkapryszoną dziedziczką fortuny. Jacob Reynolds, nowy szofer złotowłosej, bardzo szybko dostrzega, że za zasłoną arogancji kryje się potrzebująca pomocy, zagubiona dziewczyna. I nieoczekiwanie okazuje się, że to właśnie on jest jedynym na świecie człowiekiem, który może jej tej pomocy udzielić. Choć możliwe, że będzie to od niego wymagało zlekceważenia służbowych obowiązków.

Informacje dodatkowe o Prywatny Szofer:

Prywatny Szofer - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2023-08-26, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Na pozór życie Evie upływa bez problemów i trosk,wśród zbytków, na które bogaci rodzice nie szczędzą jedynaczce pieniędzy. Dziewczyna ma wszystko, za co można zapłacić. Tyle że, jak wiadomo, pieniądze szczęścia nie dają, a pozory mogą mylić, nie da się bowiem kupić miłości rodziców, przyjaźni czy uczucia ukochanej osoby. I tego właśnie Evie brak. W dodatku tajemniczy stalker zaczyna prześladować ją listami. Evie nie jest jedynie rozkapryszoną dziedziczką fortuny. Jacob, nowy szofer dziewczyny, szybko dostrzega, że za zasłoną arogancji kryje się zagubiona osoba, która potrzebuje pomocy. Okazuje się także, że mężczyzna jest jedyną osoba, która może jej tej pomocy udzielić.

Evie, dziewczyna, która pozornie ma wszystko, tak naprawdę nie ma tego, co jest w życiu najważniejsze. Poczucia bliskości i miłości. Na pierwszy rzut oka to rozkapryszona bogaczka, jednak z czasem widzimy jaką przechodzi przemianę. Przemianę, która jest spowodowana lekcją pokory jaką dało jej to, co się wokół niej dzieje. Jednak jej postać chyba nie do końca przypadła mi gustu. Jacoba natomiast polubiłam zdecydowanie mocniej. Z pozoru zwykła praca przerodziła się dla niego w coś dużo poważniejszego, ale też nowego. Urzekła mnie jego troska o dziewczynę, którą zdecydował się zająć. Ich relacja stopniowo się rozwijała i zaczynało między nimi kiełkować uczucie.

Kim jest tajemniczy stalker? Czy parze uda się rozwiązać tę zagadkę? Jak rozwinie się ich relacja?

Przemyślana fabuła, która ciekawi i wciąga. Dużo akcji oraz emocji, które zebrane zostały w spójną całość. Książka porusza naprawdę dużo różnych wątków - stalker, przemoc, choroba, przekręty finansowe. Historia niejednokrotnie wywołuje szok, niedowierzanie i obawę, ale też nadzieję. Realistyczni bohaterowie, którzy stopniowo rozwiązują zagadkę tajemniczego stalkera. No i to zakończenie... Mocno mnie ono zaskoczyło. Muszę przyznać, ze nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Podsumowując, jest to mieszanka wybuchowa, która na pewno zadowoli każdego czytelnika.

Muszę przyznać, że nie czytałam wcześniej pierwszej części pt. "Prywatny ochroniarz", ale zdecydowanie w wolnej chwili to nadrobię. Było to moje kolejne spotkanie z twórczością Autorki i  jej styl pisania bardzo mi się podoba. Miło spędziłam czas z Evie i Jacobem. Chętnie będę do tej historii wracała. Jeśli jeszcze jej nie czytaliście to gorąco polecam.

Dziękuje Wydawnictwu za egzemplarz.

Czytaliście książki tej autorki? Jeśli tak to wiecie, jak autorka potrafi piknie napisać historię. Jeśli nie to polecam nadrobić. Kiedy książka trafiła a moje ręce, spodziewam się fajnej historii, ale to, co dostałam to mnie totalnie zaskoczyło.

Evie to bogata rozpieszczona dziedziczka fortuny. Ale nie jest typową pustą laleczką. Wychował się w bogatej rodzinie, gdzie wszystko dostawała, na co miała ochotę. Jedyne czego jej brakowało to miłości i zainteresowania rodziców.  Teraz jako dorosła kobieta chce żyć po swojemu. Ma dość ojca, który układa jej życie. Powoli odkrywa, że przyjaciele są przy niej tylko dla kasy. Najbliższa przyjaciółka okazuje się kimś zupełnie innym. Dostaje tajemnicze listy, a ojciec "sprzedał" ją w zamian za układy biznesowe.  Jedyną osobą, która okazuje jej bezinteresowne zainteresowanie jest Jacob, nowy szofer. Jej życie wkrótce się zmieni....

Jacob to młody mężczyzna, który ma za sobą niezbyt przyjemne dzieciństwo. Kiedy zostaje zatrudniony jako szofer Evie wie, że ta praca będzie wymagała od niego czegoś więcej. Nie tylko ze względu na rozkapryszoną kobetę ale i przez to, że Evie wzbudza w nim zupełnie inne uczucia. Uczucia, które wykraczają poza relację pracodawca- pracownik. W dodatku Evie mu tego nie ułatwia. Evie ma w sobie coś, co sprawia, że widzi w niej zagubiona młodą osobę, która potrzebuje wsparcia.

Historia zaczęła się zwyczajnie. Mamy tu bogata rozkapryszoną i rozgoryczoną Evie i pełnego skupienia i opanowania Jacoba. Ta dójka jednak szybko odkrywa, że prawda jest zupełnie inna. Szybko odkrywamy, że życie Evie nie jest takie kolorowe. To nie bajka, o pięknej królewnie. Bardziej o nieszczęśliwej królewnie, która jest samotna. W dodatku Evie ma tajemniczego wielbiciela, przez którego żyje w strachu. Kiedy już wszystko powoli się układa, odnajduje spokój i pomoc u Jacoba w jej życiu następuje pewno zdarzenie , które burzy jej świat. Evie traci wszystko. Ojca, który za przekręty trafia do więzienia, a jego majątek zostaje przejęty. Evie nie ma oparcia w matce. Dzięki Jacobowi udaje jej się stanąć na nogi. Między tą dwójką pojawia się uczucie. Czy Evie i Jacob odnajdą spokój? Kim jest tajemniczy wielbiciel? Jakie niespodzianki kryje dla nich los?

Postacie są świetnie wykreowane. Akcja dynamiczna, spójna i zaskakująca. Sam motyw wielbiciela został bardzo dobrze napisany, autorka świetnie go przemyślała i wprowadziła do całej historii. Dawkuje nam informacje. Kim jest dla nas zaskoczeniem tak jak i dla głównej bohaterki. Autorka  świetnie manewruje między wątkami, kiedy jeden się układa w logiczną całość , dokłada nam kolejny wprowadzając zamęt w życie naszej dwójki. Zakończenie dramatyczne, zaskakujące i bardzo logicznie skonstruowane. Dodatku w życiu bym nie powiedziała, że za wszystkie zdarzenia odpowiedzialna jest jedna osoba. Dodatkowy plus za bonusik na końcu.  Gorąco polecam książki tej autorki. Są nietuzinkowe, wielowątkowe i perfekcyjnie napisane.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-08-01, Ocena: 5, Przeczytałem,

Evie ma bardzo wygodne życie, rodzice sponsorują wszystko co dziewczyna tylko zechce, ma nawet kierowcę do wyłącznej dyspozycji. Jednak najbardziej brak Evie miłości rodziców czy przyjaźni. Od pewnego czasu tajemniczy stalker wysyła do dziewczyny listy, które stają się coraz bardziej niepokojące. Z pomocą przychodzi Jacob - nowy szofer, który dostrzega jak zagubiona jest Evie. Kto okaże się stalkerem? Jak rozwinie się relacja pomiędzy Jacobem a Evie?

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki, nie licząc antologii. Bardzo zaintrygował mnie opis tej historii dlatego postanowiłam po nią sięgnąć, ostatnio bardzo często trafiam na książki, w których jest wątek stalkera i powiem Wam szczerze, że póki co jeszcze mi się nie znudziło. Autorka ma lekki i przyjemny styl, co sprawiło, że książkę pochłonęłam w jeden wieczór, a umiejętnie budowane napięcie i niespodziewane zwroty akcji tylko spotęgowały u mnie chęć dalszego czytania. Historia przedstawiona jest z perspektywy Evie, Jacoba i tajemniczego wielbiciela, co pozwoliło mi bardziej zagłębić się w umysły tych postaci, dowiedzieć się co czują, jakie emocje nimi targają oraz lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Najbardziej przypadła mi do gustu postać Jacoba, zaintrygowała postać stalkera, natomiast Evie przez wielkość akcji działa mi mocno na nerwy swoim zachowaniem, zrzucam to jednak na jej wiek i wychowanie.
Razem z bohaterami próbowałam odkryć tożsamość wielbiciela, kiedy z każdą kolejną przeczytaną stroną zaczynałam już mieć w głowie pewne ustalenia, autorka wprowadzała taki element zaskoczenia, że moje przypuszczenia poszły w łeb. W zasadzie do samego końca ciężko mi było zdecydować kto jest stalkerem. Oprócz wątku sensacyjnego, jest również wątek romantyczny, czyli rodzące się uczucie pomiędzy Evie i Jacobem, które zostało w ciekawy sposób przedstawione. Autorka na przykładzie bohaterów pokazuje, że przyjaciół i miłość można znaleźć niezależnie od zasobności swojego portfela oraz że dopiero w skrajnych i niebezpiecznych sytuacjach widzimy na kogo tak naprawdę możemy liczyć. Miło spędziłam czas z tą lekturą i czekam na kolejne książki autorki. Polecam! Moja ocena 8/10.

Evie Callman przywykła do luksusu. Jako jedyne dziecko zamożnych rodziców wiedzie beztroskie życie. Blichtr i splendor rządzą. Ale to tylko pozory. Prawdziwe życie Evie jest dalekie od tego, co widać gołym okiem. Pieniądze szczęścia nie dają. Tym bardziej uczucia od rodziców ani przyjaźni od osób, z którymi przebywa. Kolejne troski natomiast dostarcza jej tajemniczy wielbiciel. Jego listy z początku są zabawne i niegroźne ale z każdym kolejnym zaczyna rosnąć przerażenie głównej bohaterki.
   Jacobs Reynolds od niedawna jest szoferem zatrudnionym dla Evie. Ten młody i przystojny mężczyzna już wkrótce odegra ważną i istotną rolę dla swej pracodawczyni.
   Kim jest prześladowca? Co zrobi Evie? Jakie zamiary ma Jacobs? Czy rodzice dziewczyny przejrzą na oczy? Czy Evie w końcu zazna szczęścia i spokoju? A może los szykuje jej cios tak potężny, że nie będzie mogła się po nim podnieść?

Najnowsza powieść autorki to historia o bogaczce, której daleko do szczęścia. Stwarzane pozory stanowią totalnie co innego od prawdy skrywanej w zaciszu domu. Ta różnica została bardzo dobrze podkreślona. Im bardziej poznawałam Evie, tym bardziej jej współczułam. Dlaczego? Bo to naprawdę fajna kobieta. W jej przypadku nie mam się do czego przyczepić.
   Jacobs to facet charyzmatyczny. Odważny, inteligentny, empatyczny a przy tym naszpikowany testosteronem i charyzmatyczny. Znający swoją wartość. Również świetnie w jego przypadku autorka dobrała cechy charakteru. Umiejętnie prowadziła go przez fabułę.
   Akcja dynamiczna. Nie brakowało rosnącej chemii i pożądania, które wręcz skwierczało. Dla równowagi został dodany element grozy. A on zostały fajnie budowany.
    O ile z początku przyjemnie rósł dreszczyk emocji i tej nerwowości, co do osoby prześladowcy, o tyle bliżej końca coś poszło nie tak. Zabrakło mi przede wszystkim naprowadzania na tę postać. Można było tę jedną kluczową dla fabuły retrospekcję z tą osobą dać na początek. Wcale nie zdradziłaby zbyt wiele, dlatego że ilość postaci, która pojawiła się od połowy historii skutecznie wprowadzała w zamieszanie.
    A będąc przy tych dodatkowych postaciach uważam, że w przypadku tak prowadzonej historii wprowadziły niepotrzebny chaos. Zbyt wiele ich i zbyt dużo się działo. Zupełnie niepotrzebnie. Zdecydowanie zadziało to na niekorzyść historii.
   Ale w ogólnym rozrachunku uważam, że warto sięgnąć po tę książkę. Chociażby dla samego uczucia między bohaterami. Zakazanego, ognistego a przede wszystkim wymagającego wiele od głównej pary bohaterów.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo EditioRed

Evie Callman, dziedziczka fortuny, jedynaczka, której pieniędzy nie brakuje na nic. Jednak czy za wszystko można zapłacić? Za osobistego szofera na pewno, jednak to, na czym jej najbardziej zależy niestety kupić nie można. Główna bohaterka marzy o kochających ją rodzicach (jej akurat miłością do niej nie pałają, uważają ją za błąd życiowy), o prawdziwej szczerej przyjaźni oraz o bliskości drugiej kochającej osoby. Nawet nie ma się, komu zwierzyć, że dostaje listy od tajemniczego wielbiciela. Z początku je ignorowała, jednak z każdym razem wiadomości stają się coraz bardziej osobiste, i zaczynają przerażać Evie. Jest tylko jedna osoba, która dostrzega w niej zagubioną dziewczynę, potrzebującą pomocy, a nie młodą kobietę z bogatego domu. To właśnie jej nowy szofer Jacob Reynolds, i to właśnie on postara się pomóc jej uporać się z tajemniczym wielbicielem.

Kim jest tajemniczy wielbiciel? Czy Evie zdobędzie miłość i przyjaźń? Czy jej rodzice są naprawdę tacy okropni? Czy Jacob spisze się w roli nowego szofera?

Z twórczością autorki miałam już okazję się zapoznać przy czytaniu innej serii, w której skład wchodziły trzy książki „Wróg mojego brata”, „Z innej bajki”, oraz
„Istny drań”. Tamte historie bardzo mi się podobały, więc po tę sięgnęłam bez zastanowienia. Jednak gdzieś umknęło mi, że Caroline Angel wydała również „Prywatnego ochroniarza”, jednak przy czytaniu tej książki nie odnoszę wrażenia, żeby mnie coś ominęło. Aczkolwiek na pewno nadrobię sobie i tamtą książkę.

Co do tej historii to ciężko mi było się od niej oderwać. Autorka świetnie połączyła romans z sensacją. Nic nie wydawało się być oczywiste bo i takie nie było. Do tego powieść napisana jest z różnych perspektyw, Evie, Jacoba oraz Tajemniczego wielbiciela, co sprawia, że czytelnik może spojrzeć na sprawę z różnych stron.

Ona dziedziczka fortuny, której grunt usuwa się spod nóg, gdy jej ojciec ląduje w więzieniu. Pozostaje bez pieniędzy i bez mieszkania. Całe szczęście jej szofer jest opłacony do końca miesiąca. On natomiast nie spodziewał się, że w nowej pracy będzie się uganiał za tajemniczym wielbicielem. Z początku pilnuje by relacje między nim a Evie pozostały czysto formalne, jednak gdy dostrzega w niej dziewczynę potrzebującą pomocy, coś w nim zaczyna pękać. No i na koniec Tajemniczy wielbiciel, który z każdą wiadomością posuwa się coraz dalej. A wierzcie mi, że ma naprawdę nie równo pod sufitem.

Książkę czyta się z zapartym tchem i błyskawicznie. Rozdziały są krótkie a styl pisania autorki przyjemny w czytaniu. Dzięki tej historii przeniosłam się do świata Evie i Jacoba, co pozwoliło mi zapomnieć o problemach życia codziennego. Książkę jak najbardziej polecam i sama z chęcią sięgnę jeszcze po „Prywatnego ochroniarza”.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-07-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Evie Callman prowadzi beztroskie życie, a jej bogaci
rodzice nie skąpią jej pieniędzy. Chociaż może kupić sobie wszystko to jednak brakuje jej miłości rodziców, przyjaźni I ukochanej osoby.
Niespodziewanie zaczyna prześladować ją tajemniczy stalker, który wysyła jej niepokojące listy. Jedyną osobą, która chce jej pomóc jest Jacob Reynolds, nowy szofer zatrudniony przez jej ojca.
Czy Evie zaufa mężczyźnie?
Czy dowiedzą się, kto jest jej prześladowcą?
Czy Evie grozi niebezpieczeństwo?
Czy Jacob powstrzyma stalkera?

Przekonajcie się sami czytając tę książkę.

Jestem zachwycona historią stworzoną przez autorkę. Genialna fabuła, która wciąga już od pierwszej strony. Akcja rozgrywa się bardzo dynamicznie. Historia jest pełna niebezpieczeństwa, emocji, wrażeń, pożądania, nieoczekiwanych zwrotów akcji, tajemnic, intryg. Także nudy nie ma. Na dodatek ta historia jest bardzo nieprzewidywalna. Nie wiadomo,co wydarzy się na następnych kartkach powieści. Z ogromną ciekawością śledziłam losy bohaterów. Autorka wykreowała ciekawych bohaterów, którzy totalnie różnią się od siebie. Na początku nie polubiłam Evie, która bardzo mnie irytowała, ale czytając książkę zrozumiałam, że jest to zagubiona i samotna dziewczyna, która za maską ukrywa swoje prawdziwe uczucia. Znienawidziłam rodziców Evie, bo to jaka jest to ich wina. Przyszykujcie się, że bohaterzy książki podniosą Wam ciśnienie.
Bardzo wciągnął mnie wątek tajemniczego stalkera. Autorka potrafi budować napięcie i do samego końca nie trafiłam, kto jest stalkerem Evie.
Świetny język autorki i przyjemny styl sprawił, że nie mogłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę.
Bawiłam się świetnie przy tej książce i gwarantuję, że ta historia dostarczy Wam pełno emocji i wrażeń.
Idealna książka dla fanów romansów z wątkiem sensacyjnym.
Rewelacja!

Polecam z całego serca.

Avatar użytkownika - kurdemolksiazkow
kurdemolksiazkow
Przeczytane:2023-02-17, Ocena: 4, Przeczytałem,

Główną bohaterką książki jest Eve. Dziewczyna wiedzie na pozór bardzo dobre życie. Ma pieniądze, szofera, bogatych przyjaciół. Jednak w jej życiu brakuje niezwykle ważnego elementu - miłości rodziców. Eve od kiedy pamięta czuje się jak niechciany lokator we własnym domu. Rodzice nie są dla niej wsparciem, wręcz przeciwnie. Wydają rozkazy i oczekują, że córka będzie je wypełniała bez dyskusji.

Gdy w życiu bohaterki pojawia się nowy szofer - Jacob, ona nawet nie zdaje sobie sprawy, jak ważną dla niej osobą się stanie. Wsród nawarstwiających się problemów, to właśnie Jacob będzie jej największym wsparciem i opoką.

Autorka w bardzo ciekawy sposób połączyła romans z sensacją. Fabuła jest dość dobrze przemyślana, choć niektóre wątki były według mnie zbędne. Podobało mi się przywiązanie dużej uwagi do opisu uczuć i sposobu myślenia bohaterów. Książkę czyta się szybko i przyjemnie.

,,Prywatnego szofera" polecam fanom lekkich romansów! ?

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-01-08, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

?RECENZJA?
"W końcu zaczęłam prawdziwie żyć. Wcześniej egzystowalam w bańce, która tylko z daleka wyglądała na idealną, lecz z bliska była pełna dziur."

Współpraca reklamowa z @editio.red

Pieniądze może dają większe możliwości w życiu, lecz dla Evie były przekleństwem, o którym niedługo przyjedzie jej się przekonać. Na pozór szczęśliwe życie, było tylko farsą, skrywaną pod wieloma paskudnymi warstwami. Nauczono ją, jak być bezwzględną, wyniosłą i jak korzystać z dobrobytu, zapomniano nauczyć ją prawdziwego życia, a pieniądze nie są wieczne. Rodzice byli nimi tylko na papierze, była wpadką, która cały czas odczuwała, jak bardzo jest niechciana. Dostała nowego szofera, który został zesłany jej chyba z niebios. W dosyć krótkim czasie, życie dziewczyny zaczyna lawinowo się sypać, wiele spraw nawarstwiać, a ona zagubiona nie umie sobie radzić z problemami. Będzie próbowała, a u jej boku będzie wiernie trwał szofer, którego początkowo strasznie nie polubiła. Czeka ją najważniejsza lekcja, która wiele ją nauczy, ale sprawi także, że znajdzie wreszcie swoje miejsce, szczęście i miłość.

Caroline po raz kolejny już pokazała jak wspaniale potrafi łączyć romans z doskonałą sensacją. Bohaterka Evie pochodzi z niesamowicie bogatego domu, ale tam gdzie są wielkie pieniądze, są też intrygi, chciwość i bezwzględność. Dostała nowego szofera, który jest niezwykle pociągający, jej przyjaźnie się sypią, zaczyna nękać ją nieznany wielbiciel, a ojciec trafia za kraty. Jeśli myślała, że gorzej być nie może, to dopiero przedsmak. Cała historia to niezwykła plątanina skomplikowanych spraw, których zapalnikiem była chciwość. Los potrafi być okrutny, ludzie bezwzględni, do tak wielkiego stopnia, że nam się nawet nie śni. Szofer mimo, iż w późniejszym czasie nie musiał, dbał o tą zarozumiałą damę. Był jej aniołem stróżem, zesłanym chyba przez niebiosa. Będzie ją pilnował, dbał i budził zmrożone latami serce do życia. Evie dostanie wielką lekcję pokory. Powoli będą po nitce do kłębka dążyli, rozwiązując na raz kilka skomplikowanych spraw. Między wszystkimi trudnościami znajdą też czas na miłość, dla niej nie ma odpowiedniego czasu, ale dobrze kiedy nadchodzi. Ta książka to mieszanka, którą nie sposób nie pokochać.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-08-25, Ocena: 5, Przeczytałem,

Jest zawodowcem, ale to zlecenie wymaga od niego o wiele za dużo...

Evie Callman dziewczyna żyjąca w luksusie dzięki pieniądzom rodziców, nie dostrzegająca świata który ją otacza. Jednak nie jest jak by wszyscy myślą rozkapryszoną jedynaczką. Jest dziewczyną której brakuje bliskości rodziców i miłości kogoś bliskiego. Nawet jej jedyna przyjaciółka, tak naprawde liczy tylko na korzyści z tej przyjaźni.

,,Gdy tylko drzwi się za mną zamykają, czuję, że straciłam coś więcej niż pieniądze, reputację, rodzinę. Straciłam miłość..."

Pewnego dnia w jej życiu pojawia się tajemniczy wielbiciel który jest jej cieniem i zaczyna przerażać Evie, oraz nowy szofer.

Jackob podejmując prace szofera i poznając swoją podopieczną już wie że ta praca będzie nie tylko wyzwaniem ale również niezłą rozrywką. Bardzo szybko odkrywa że za maską arogancji dziewczyny, kryje się odrzucona i potrzebująca pomocy dziewczyna.

Czy Jackob zlekceważy obowiązki służbowe dla dziewczyny?

Jakie niebezpieczeństwo grozi Evi ze strony stalkera?

I czy szofer będzie w stanie ją ochronić?

,,Prywatny szofer '' to mieszanka romansu, tajemnicy oraz humoru. Historia bardzo szybko się rozwija i ucieka nam strona za stroną. Autorka nie pozwala nam się nudzić.  Cały czas cos się dzieje i nie można się od niej oderwać.  Ciekawa fabuła, zwroty akcji oraz dawka gorącego romansu pochłania nas niczym tsunami.

Przyjemna historia, napisana lekkim stylem i fajnie wykreowanymi bohaterami.

Wróg mojego brata
Caroline Angel 0
Okładka ksiązki - Wróg mojego brata

Jest idealny w każdym calu. I jest wrogiem!Zaaranżowane małżeństwo? To w XXI wieku raczej rzadko spotykane, nawet wśród rodzin królewskich...

Z innej bajki
Caroline Angel0
Okładka ksiązki - Z innej bajki

Miłosne zawirowania? To u Collinsów rodzinne Przykro, kiedy ukochany chłopak zrywa znajomość. Jeszcze gorzej, jeśli do tego informuje, że przed chwilą...