Przebudzenie serca. Wspomnienia z zaświatów

Życie nie kończy się wtedy kiedy umieramy. Śmierć stanowi powtórne narodziny w świecie światła i miłości. Przejście ze świata fizycznego do duchowego nie jest czymś bardziej przerażającym czy bolesnym od przejścia z jednego pokoju do drugiego. Śmierć stanowi radosny powrót do prawdziwego domu , powrót do Stwórcy, który wysłał nas tutaj i który wita nas z otwartymi ramionami.Wiem o tym, ponieważ 18 listopada 1973 roku doświadczyłam śmierci klinicznej.

Informacje dodatkowe o Przebudzenie serca. Wspomnienia z zaświatów:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 1999 (data przybliżona)
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 83-7227-290-5

Kup książkę Przebudzenie serca. Wspomnienia z zaświatów

Przebudzenie serca. Wspomnienia z zaświatów - opinie o książce

Z trudem "przemęczyłam" tę książkę. Z pozoru przesłanie autorki, która doświadczyła śmierci klinicznej, jest proste - mówi o bezgranicznej miłości Boga do człowieka, o tym że my ludzie powinniśmy również przede wszystkim kochać i pomagać bliźnim. Ale gdy wczytać się w szczegóły, nie mogę zaakceptować bardzo wielu stwierdzeń autorki, które nawet momentami zakrawają o herezję. Wędrówka dusz, wszechotaczająca nas energia, stwierdzenie że wszystkie religie są równoważne - to bardziej przypomina duchowość New Age. Wzięłam tę książkę do ręki przypadkiem, bo pozornie wyglądała w porządku - ale jej nie polecam, bo może mocno namieszać w życiu duchowym.
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;