Przeklęty książę

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7515-478-8
Tytuł oryginału: Broken Prince
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Maria Smulewska

Tom 2 cyklu Królewska

Reed Royal był niczym książę z bajki – przystojny, bogaty, wpływowy. Dziewczyny za nim szalały, faceci chętnie zajęliby jego miejsce. Jednak najpiękniejsze pozory mogą najboleśniej mylić. Dla Elli Reed okazał się księciem z koszmaru.

Świat Reeda zadrżał w posadach, gdy pojawiła się w nim Ella, i rozpadł się niczym domek z kart, gdy odeszła. Do tej pory był podziwiany, teraz wszyscy widzą, jak nisko upadł. Nikt nie wierzy, że można go jeszcze ocalić.

Tymczasem wrogowie chcą wykorzystać chaos, który wkradł się do pałacu Royalów – i zrujnować całą rodzinę, o ile wcześniej nie zrobi tego sam Reed.

Kup książkę Przeklęty książę

Opinie o książce - Przeklęty książę

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-02-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 2019, Romans,

Reed Royal był niczym książę z bajki – przystojny i bogaty. Jednak najpiękniejsze pozory mogą najboleśniej mylić. Dla Elli Reed okazał się księciem z koszmaru.

"Pałac kłamstw" jest drugą częścią należącą do cyklu "Królewska". Książka należy do gatunku romansu, a Erin Watt znowu zachwyca. Jestem po prostu zachwycona całą powieścią i gorąco polecam.

Książka opowiada o prawdziwej miłości, nienawiści, przyjaźni i porusza wiele innych problemów.

Powieść jest pełna akcji, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji. Bardzo przyjemnie się ją czyta i zostawia niedosyt.

Papierowa Księżniczka
Erin Watt0
Okładka ksiązki - Papierowa Księżniczka

Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy,...