Prze這m w uzdrowieniu

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2016-09-27
Kategoria: Duchowo嗆, religia

Ocena: 6 (1 g這s闚)

Uzdrowienia mog by sta陰 cz窷ci naszego 篡cia.

W ksi捫ce Prze這m w uzdrowieniu autor, Randy Clark, zabiera nas w podr騜 do g喚bi znaczenia modlitwy o uzdrowienie i jej powi您ania z wiar. Opieraj帷 si na Bo篡m S這wie oraz na osobistych do鈍iadczeniach, autor odkrywa przed nami przes豉nki, kt鏎e wp造waj na to, 瞠 uzdrowienie ma miejsce. Omawia tak瞠 kluczowe czynniki, kt鏎e pomagaj nam rozwin望 wiar w uzdrowienie.

Dzi瘯i lekturze tej ksi捫ki dowiesz si, jak:

- odkry fa連zywe przekonania dotycz帷e uzdrowienia i oczy軼i si z nich
- okre郵i r闚nowag pomi璠zy wiar i oczekiwaniem
- odpowiedzie na to, co B鏬 czyni w r騜nych okoliczno軼iach
- modli si z przekonaniem i wypowiada s這wa z wiar
- oczekiwa rezultat闚 w ka盥ym czasie

Je郵i kiedykolwiek zetkn掖e si z praktyk lub nauczaniem w zakresie nadprzyrodzonego uzdrowienia, kt鏎e nios這 ze sob wi璚ej szkody ni po篡tku, je郵i sam dozna貫 zawodu lub zosta貫 poraniony w tej dziedzinie, ta ksi捫ka z pewno軼i jest dla Ciebie. Da豚ym wiele, by m鏂 j mie, gdy rozpoczyna貫m s逝瘺 w tej dziedzinie. dr n. med. Jan Grzeszkowiak - specjalista chor鏏 oczu i chirurgii okulistycznej, organizator charytatywnych misji medycznych

Ksi捫ka "Prze這m w uzdrowieniu" Randy’ego Clarka jest jedn z najlepszych, najbardziej inspiruj帷ych publikacji na temat uzdrowienia, z jakimi do tej pory si zetkn掖em. Gor帷o polecam t ksi捫k ka盥emu, kto ma w sercu s逝瘺 niesienia pociechy, uzdrowienia i uwolnienia. lek. med. Henryk Wieja - lekarz internista, autor, m闚ca, lider chrze軼ija雟ki, Chrze軼ija雟ka Fundacja 砰cie i Misja w Ustroniu

W ksi捫ce "Prze這m w uzdrowieniu" autor, Randy Clark, w bardzo praktyczny spos鏏 dzieli si swoimi do鈍iadczeniami, kt鏎e na pewno warto skonfrontowa z naszym w豉snym pogl康em na temat uzdrowienia. prof. dr hab. n. med. Piotr Milkiewicz - specjalista z zakresu gastroenterologii, autor oraz wsp馧autor ponad 120 prac naukowych

Dr Randy Clark ˗ za這篡ciel Global Awakening. Mi璠zynarodowy m闚ca oraz autor ksi捫ek takich jak Moc uzdrowienia, Jest wi璚ej oraz ˗ we wsp馧autorstwie z Billem Johnsonem ˗ Uzdrowienia. Niezb璠ny podr璚znik. Przes豉nie autora jest bardzo proste: „B鏬 chce ci u篡". W swojej s逝瘺ie Randy widzia dziesi徠ki tysi璚y os鏏, kt鏎e zosta造 uzdrowione przez Jezusa Chrystusa i przyj窸y zbawienie.

Kup ksi捫k Prze這m w uzdrowieniu

Zobacz tak瞠

Avatar u篡tkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2017-02-05, Ocena: 6, Przeczyta貫m,
Cuda uzdrowienia i przemiany 篡ciaRandy Clark to chrze軼ija雟ki mówca, autor ksi捫ek, ewangelizator. Cz這wiek, który jako swoje powo豉nie odkry pomaganie ludziom zarówno poprzez g這szenie s這wa, jak i modlitw o uzdrowienie. W ksi捫ce Prze這m w uzdrowieniu porusza on przede wszystkim ten drugi temat. Temat z jednej strony modny, z drugiej - budz帷y kontrowersje i skrajne oceny, cz瘰to kojarz帷y si z sensacj i wywo逝j帷y emocje, obci捫ony - zdaniem autora - wieloma cz瘰to nieprawdziwymi stereotypami i teologicznymi wymys豉mi. Randy Clark próbuje uporz康kowa temat uzdrowienia poprzez przyjrzenie si mu na ró積e sposoby. Poprzez analiz tego, co jego zdaniem fa連zywe i szukanie tego, co mo瞠 doprowadzi do tytu這wego prze這mu w uzdrowieniu, czyli upowszechnienia zjawiska uzdrowienia.Fundamentem dla Randy’ego jest przekaz biblijny. Poszukiwanie jego pe軟ego znaczenia, opartego o kulturowe i historyczne t這. W taki bowiem sposób powstaj wszelkie zapiski, równie kolejne cz窷ci Starego i Nowego Testamentu, a szukanie sensu sów bez uwzgl璠nienia kontekstu, tego, kto pisa i do kogo kierowa owe s這wa, mo瞠 szybko prowadzi do zafa連zowania przekazu. Przygl康amy si równie uzdrowieniom i przemianie 篡cia poprzez rozwa瘸nia teologiczne oraz uwagi o charakterze naukowym. Uzdrowienie jest w ksi捫ce rozumiane zarówno jako co dotykaj帷ego cia豉, jak i ducha ...

Opinie o ksi捫ce - Prze這m w uzdrowieniu

Recenzje miesi帷a