Przepis na mi這嗆

Kategoria: Dla m這dzie篡
Kategoria wiekowa: 15-18 lat

Tom 0 cyklu Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla ka盥ej ma這laty

Ocena: 2 (1 g這s闚)

Szesnastoletnia Tai zupe軟ie nie podziela zapa逝 mamy i siostry do gotowania i cho nie ma jeszcze jasno sprecyzowanych planów na przysz這嗆, wie na pewno, 瞠 nie b璠zie kontynuowa tradycji rodzinnych i nie pod捫y w 郵ady matki, w豉軼icielki dobrze prosperujacej restauracji. Zupe軟ie nie rozumie swej najlepszej przyjació趾i, Lindy, która zamierza wzi望 udzia w konkursie gotowania, organzowanym corocznie w mi軼ie. Mo積a wi璚 sobie wyobrazi zaskoczenie matki i siostry Tai, kiedy o鈍iadcza im, 瞠 równie ma zamiar w nim uczestniczy. Czy瘺y Tai z dnia na dzie pokocha豉 gotowanie? A mo瞠 nie gotowanie, tylko przystojnego kuzyna kole瘸nki, Nate'a, który jest jednym z uczestników konkursu?

Kup ksi捫k Przepis na mi這嗆

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Przepis na mi這嗆

Wcze郾iej czyta豉m wiele ksi捫ek z tej serii i min窸o sporo czasu a si璕n窸am po kolejn- Przepis na mi這嗆. Nie wiem, czy moje wymagania wzros造, czy zrobi豉m si wybredna, a mo瞠 jest tak jak uwa瘸m i to po prostu banalna, powierzchowna historyjka, o dziewczynie która z dnia na dzie nauczy豉 si wspaniale gotowa (tak wspaniale, 瞠 pokona豉 osoby z pasj, robi帷e to od lat) i zarozumia造m, egoistycznym i kompletnie bez charakteru ch這paku, w którym zakochuje si i tworzy pi瘯n, szcz窷liw i w ogóle kolorow par w ci庵u tygodnia.
To w豉郾ie posta Nate'a sprawi豉, 瞠 oceniam t ksi捫k tak nisko. Nie odznaczy si niczym, zupe軟ie mi si nie spodoba i gdyby to by豉 gruba ksi捫ka, z pewno軼i od這篡豉bym j.
Z ka盥ej, nawet najgorszej ksi您ki staram si wyci庵a wnioski, czasem dotycz one jakiej rady na przysz這嗆, ale tym razem utwierdzi豉m si w przekonaniu, 瞠 nie mo積a napisa dobrej ksi捫ki o prawdziwej mi這軼i na 126 stron. Po prostu si nie da i ju. Te kiedy znienawidzone i nudne opisy teraz doceniam, bo to one nadaj ka盥ej historii niepowtarzalny klimat, którego tutaj zabrak這.

Recenzje miesi帷a
Manhattan Babilon