Przepis na miłość

Wydawnictwo: Da Capo
Data wydania: 1996-03-27
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 8371570562
Liczba stron: 126

Tom 0 cyklu Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty

Ocena: 2 (1 głosów)

Szesnastoletnia Tai zupełnie nie podziela zapału mamy i siostry do gotowania i choć nie ma jeszcze jasno sprecyzowanych planów na przyszłość, wie na pewno, że nie będzie kontynuować tradycji rodzinnych i nie podąży w ślady matki, właścicielki dobrze prosperujacej restauracji. Zupełnie nie rozumie swej najlepszej przyjaciółki, Lindy, która zamierza wziąć udział w konkursie gotowania, organzowanym corocznie w miście. Można więc sobie wyobrazić zaskoczenie matki i siostry Tai, kiedy oświadcza im, że również ma zamiar w nim uczestniczyć. Czyżby Tai z dnia na dzień pokochała gotowanie? A może nie gotowanie, tylko przystojnego kuzyna koleżanki, Nate'a, który jest jednym z uczestników konkursu?

Kup książkę Przepis na miłość

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Przepis na miłość

Wcześniej czytałam wiele książek z tej serii i minęło sporo czasu aż sięgnęłam po kolejną- Przepis na miłość. Nie wiem, czy moje wymagania wzrosły, czy zrobiłam się wybredna, a może jest tak jak uważam i to po prostu banalna, powierzchowna historyjka, o dziewczynie która z dnia na dzień nauczyła się wspaniale gotować (tak wspaniale, że pokonała osoby z pasją, robiące to od lat) i zarozumiałym, egoistycznym i kompletnie bez charakteru chłopaku, w którym zakochuje się i tworzy piękną, szczęśliwą i w ogóle kolorową parę w ciągu tygodnia. 
To właśnie postać Nate'a sprawiła, że oceniam tę książkę tak nisko. Nie odznaczył się niczym, zupełnie mi się nie spodobał i gdyby to była gruba książka, z pewnością odłożyłabym ją. 
Z każdej, nawet najgorszej ksiązki staram się wyciągać wnioski, czasem dotyczą one jakiejś rady na przyszłość, ale tym razem utwierdziłam się w przekonaniu, że nie można napisać dobrej książki o prawdziwej miłości na 126 stron. Po prostu się nie da i już. Te kiedyś znienawidzone i nudne opisy teraz doceniam, bo to one nadają każdej historii niepowtarzalny klimat, którego tutaj zabrakło.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje