Przepis na zdrowie

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019-11-13
ISBN: 978-83-240-5948-5

Zmagając się z towarzyszącymi mojej rodzinie wieloma problemami, szukałam najlepszych lekarzy i rozwiązań. Przyznam, że nie zawsze było to łatwe, lecz w końcu trafiliśmy na kompetentnych specjalistów, którzy zmienili nasze życie. Przekonałam się, że kluczową rolę odgrywa właściwa diagnoza. Sukces mojej pierwszej książki Zamień chemię na jedzenie nauczył mnie, że warto popularyzować wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami, czego rezultatem jest Przepis na zdrowie.
Julita Bator

Jak schudnąć bez efektu jojo?

Jak sobie radzić z insulinoopornością?

Jak pysznie jeść i wciąż być fit?

Jak podnieść libido?

Jak poprawić wzrok?

Jak pomóc dziecku radzić sobie z dysleksją?

Jak być świetnym rodzicem?

Przepis na zdrowie to zbiór rozmów z wybitnymi specjalistami, którzy udowadniają, że istnieją sprawdzone sposoby na zdrowe i komfortowe życie. Książka zawiera konkretne porady, ciekawe ćwiczenia i praktyczne lifehacki.

Julita Bator – autorka bestsellerów Zamień chemię na jedzenie (2013), Zamień chemię na jedzenie. Nowe przepisy (2014), Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta (2015), Młodziej. Piękniej. Zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę (2017), Zamień chemię na energię (2018).

Tagi: poradniki zdrowie

Opinie o książce - Przepis na zdrowie