Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

,, oraz to najbardziej fascynujące książki, jakie przeczytałam w życiu!" - Shirley MacLaine, aktorka, pisarka, zdobywczyni Oscara

Pionier odkrywania tajemnic życia, dr Michael Newton, ponownie zabiera czytelnika w fascynującą podróż do centrum duchowego świata. W tej książce zawartych zostało siedemdziesiąt nowych relacji z wędrówek między wcieleniami, które pomagają dostrzec znaczenie tzw. flashbacków i znaków z drugiej strony. Tym razem dr Newton ukazuje m.in. kanały, którymi dusze nawiązują kontakt, znaczenie kolorów aury dla odczytywania ich przesłań, a także terapeutyczną wartość tych wiadomości.

Lektura opowieści ludzi będących w głębokiej hipnozie odsłania także szczegóły na temat:

- naszego celu życia na Ziemi;

- bratnich dusz i przewodników duchowych;

- otoczenia duchowego i miejsc, do których wędrują dusze po śmierci;

- podróży duszy między życiami;

- sposobów, za pomocą których kontaktują się z nami duchy, chcąc nas pocieszyć;

- połączenia między duszą a mózgiem;

- wyboru takiego, a nie innego ciała przez duszę.

Informacje dodatkowe o Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Destiny of souls: New Case Studies of Life Between Lives

Tagi: Umysł ciało duch - medytacja i wizualizacja bóg

Kup książkę Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu - opinie o książce

„Przeznaczenie dusz” to pasjonująca lektura, o której trudno zapomnieć skłaniająca do refleksi i zweryfikowania naszej wiedzy o życiu po życiu. Autor zabiera nas w niezwykłą podróż, która zaczyna się z chwilą śmierci. Porównuje tę wędrówkę do rzeki, u ujścia której stajemy w momencie opuszczenia fizycznego "opakowania duszy" i wraz z jej nurtem poruszamy się do celu, jakim jest nasz rozwój. Porusza zagadnienia o których niewiele wiemy i pomaga zrozumieć sens naszych ziemskich doświadczeń.

Na temat życia po życiu nikt nie przekazuje nam rzetelnej wiedzy. Z reguły opieramy się na wpajanych nam dogmatach, które tak naprawdę nie dają nam odpowiedzi, co czeka nas po Drugiej Stronie. Publikacja pozwala zajrzeć za zasłonę nieśmiertelności i wnosi nadzieję, że nasze życie nigdy się nie kończy się a jedynie zmienia się otaczająca nas rzeczywistość.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/11/660-przeznaczenie-dusz.html

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość...

Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Międzynarodowy bestseller - ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności...