Przynieście mi głowę wiedźmy

Efektem ubocznym badań genetycznych nad modyfikowaną żywnością stał się wirus. Spowodował on powstanie nowych odpornych ras. Wszystkie nowe gatunki za swoje miejsce zamieszkania wybrały miejsce zwane Zapadliskiem.

Zapadlisko to Las Vegas dla paranormalnych. Tam można spotkać wampiry, wiedźmy, czarownice, wilkołaki i wiele innych krzyżówek ludzi i wampirów.

Rachel Morgan jest wiedźmą i agentem. Jej kariera zmierza donikąd, a ona sama każdej nocy stawia wyzwanie paranormalnym stworom, usiłując całe towarzystwo utrzymać w ramach cywilizacji.

Informacje dodatkowe o Przynieście mi głowę wiedźmy:

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2009-09-23
ISBN: 978-83-7480-147-8
Tytuł oryginału: Dead Witch Walking
Tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz

Kup książkę Przynieście mi głowę wiedźmy

Przynieście mi głowę wiedźmy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2017-07-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2017, Do kupienia kiedyś tam,
Podchodziłam do tej książki nieco sceptycznie, z nastawianiem "przecież i tak nic mnie już nie zaskoczy w temacie wiedźm". A jednak. Nie spodziewałam się, że ta książka spodoba mi się tak bardzo! Akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Tu cały czas się coś dzieje, ale mimo to fabuła nie jest przekombinowana czy przedobrzona. To samo dotyczy postaci. Są ciekawe, charyzmatyczne, z charakterem, ale nie wiemy o nich jeszcze wszystkiego. No i plus za brak zbędnego wątku 'taniego romansu' (chociaż muszę przyznać, że mam słabość do kombinacji czarownica-wampir, więc ja akurat nie miałabym nic przeciwko) ;) Cieszę się, że wypożyczyłam sobie od razu wszystkie dostępne części z tej serii, więc od razu mogę zabrać się za drugi tom!
Avatar użytkownika - Cassidy95
Cassidy95
Przeczytane:2011-05-15, Ocena: 6, Przeczytałam,
Ciekawa :) główna bohaterka ma fajny charakter
Avatar użytkownika - aurora16
Przeczytane:2012-04-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
The Undead Pool
Kim Harrison0
Okładka ksiązki - The Undead Pool

Witch and day-walking demon Rachel Morgan has managed to save the demonic ever after from shrinking, but at a high cost. Now strange magic is attacking...

Black Magic Sanction
Kim Harrison0
Okładka ksiązki - Black Magic Sanction

Rachel Morgan has fought and hunted vampires, werewolves, banshees, demons, and other supernatural dangers as both witch and bounty hunter—and lived...