Przypływ

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2021-10-20
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788382301601
Liczba stron: 496
Tytuł oryginału: Springfloden

Ocena: 0 (0 głosów)

Misterna opowieść o społecznej przestępczości i zbrodniach w wyższych sferach, prowadząca do finału, przy którym obgryzasz paznokcie.

,,Publishers Weekly"

W księżycową noc 1987 roku dochodzi do wyjątkowo brutalnego morderstwa młodej ciężarnej kobiety. Tożsamość ofiary: nieznana. Motyw: nieustalony. Sprawcy: nieuchwytni. Śledczy Tom Stilton wie jedynie, że do zbrodni wykorzystano przypływ w zatoce na Nordkoster, a świadkiem był dziesięcioletni chłopiec, który zaalarmował rodziców.

Lata później Olivia Rönning, studentka drugiego roku Wyższej Szkoły Policyjnej i córka zmarłego przedwcześnie detektywa Arnego Rönninga, w ramach pracy zaliczeniowej ma przeprowadzić dochodzenie w jakiejś nierozstrzygniętej sprawie. Jej wybór pada na Nordkoster. Ale dotarcie do prowadzącego wówczas śledztwo Toma Stiltona okazuje się wręcz niemożliwe.

Czy zbrodnia sprzed lat ma związek z brutalnymi napaściami na bezdomnych, do których dochodzi w Sztokholmie? I czy Olivii uda się doprowadzić do przełomu w sprawie, którą kiedyś zajmował się jej ojciec?

Wciągający, filmowy thriller od scenarzystów znanych jako król i królowa skandynawskich kryminałów, wprawnie skonstruowany i pełen zwrotów akcji. GoodReads

Tagi: Literatura kryminalna - detektyw kobieta

Kup książkę Przypływ

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Przypływ

Inne książki autora
Śpijcie, kotki
Rolf Börjlind0
Okładka ksiązki - Śpijcie, kotki

Tom Stilton we współpracy z komisarz Mette Olsäter i Olivią Rönning bierze udział w dochodzeniu w sprawie morderstwa nastolatka, którego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy