Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-07-31
Tytuł oryginału: Mon cahier dobservation et dactivites. La nature en ville

Seria zeszytów przyrodniczych z zadaniami zachęca dziecko do przeprowadzenia obserwacji drzew, owadów, przyrody go otaczającej. Krótkie zadania do przeprowadzenia w terenie, ale także wycinanki i kolorowanki pozwalają utrwalić wiedzę, przekazaną na stronach.

Kup książkę Przyroda w mieście. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

Opinie o książce - Przyroda w mieście. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

Drzewa. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych
Francois Lasserre0
Okładka ksiązki - Drzewa. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

Pożywienie. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych
Francois Lasserre0
Okładka ksiązki - Pożywienie. Akademia mądrego dziecka. Mój zeszyt obserwacji przyrodniczych

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton